• Tirane, shes makine karavan Ford Mondeo Viti 1994, 200.000 Leke

Tirane
Tipi
me portobagazh
Marka
Ford
Viti
1994
Cmimi Euro
2000
Karburanti: Hibrid
Ngjyra.....: jeshile
Kamjo......: manual
Ftohja......: Kondicioner
Fuqia KW..: 96
KM..........: 260000 km

Shitet Ford Mondeo e vitit 1994,me benzin/gaz,1800 cc ne gjendje te mire pune.nuk harxhon uje e vaj dhe karburantin ne norme.
Makina eshte e mbajtur,me te gjitha sherbimet, e paperplasur asnjehere,nuk ka pike ndryshku,me goma te reja,
me paraqitje shume te mire,me shume pjese rezerve e me dokumenta te rregullta...

Cel. : 0699583677
 


WhatsApp
Back
Top