• Tirane, shes makine BMW 740Li Viti 2012,

Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
KM..........: 216000

🛑SHITET🛑
BMW 740Li
Viti: 2012
Kilometra: 216,000
Motori: 4395cc
Lënda djegëse: Benzinë
Kambio: Automatike
Vendndodhja: Tiranë
Kontakt: +355 69 204 7167

PĂ«rshkrimi:
Makina eshte ne gjendje shume te mire si estetike edhe xhenerike
Sherbimet e kryera te gjitha te koncesionari i BMW
E perdorur vetem nga nje person ne Shqiperi prej 3 vitesh
Xhamat e zinj para dhe mbrapa me certifikate

Cel. : +355 69 204 7167
 


WhatsApp
Back
Top