• Tirane, jepet me qera Kati 9, 120 m² 400 Euro (Jordan Misja, Kompleksi Marga)

Cmimi Euro
400
Zona/Rruga : Jordan Misja

Ofrohet apartament per ambjente biznesi ose banimi.

1- Siperfaqe 119.5 m2, (3+1 dhoma dhe 2 tualete).
2- Kati 9
3- Jug-lindje (ka shume fushepamje drite natyrale)
4- Kompleksi Marga, Bulevardi i Ri, Rr. Jordan Misja.
5- Për të parë apartamentin në video, kontaktoni në numrim e mëposhtëm.

Per shume detaje, foto dhe video kontaktoni ne: 0692683602
 


WhatsApp
Back
Top