• Tirane, jepet me qera dyqan Kati 0, 64 m² (Stadiumi Dinamo)

Cmimi Euro
1200
Ambjent biznesi te Stadiumi DINAMO


Perballe Peshkut te Eger, te rruga Komuna e Parisit

70 m 2 (64.09 e brendshme).Me dy hyrje dalje ne te dy anet e pallatit 2 wc dhe lartesi 3.6 m


Cmimi i qerase : 1200 EUR/ m ose shitet 352000 eur

Mob: 0692099112
 


WhatsApp
Back
Top