• Tirane, jepet me qera dyqan Kati 0, 30 m² 1.200 Euro (Abdyl Frasheri)

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
30 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
1200
Zona/Rruga : Abdyl Frasheri

Dyqan me qera Bllok - Ballore Rr Abdyl Frasheri

Jepet me qera dyqan ne bllok, Rr Abdyl Frasheri, afer sheshit Wilson. Ambienti ofron mundesine per te ushtruar nje game te gjere sherbimesh dhe aktivitete biznesi. Nuk ka kosto agjencie., 30 M2, 1 ambjent, 1 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re.m
Cmimi 1200e netto.

Cel. : 0689081639
 


WhatsApp
Back
Top