• Tirane, jepet me qera apartament 2+1+A+BLK (Perballe Harry Fultz)

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Stacioni Trenit | Zogu i Zi
Tipi
apartament
Nr dhoma
2+1
Cmimi Euro
500
Zona/Rruga : Perballe Harry Fultz

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, aneks i vecuar per gatim i pajisur me te gjitha elektro shtepiaket. 2 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon. . Çmimi 500 euro/muaj. apartamenti ndodhet perballe Harry Fultz. Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit 0672086297

Cel. : 0672086297
 


WhatsApp
Back
Top