• Tirane, jepet me qera ambjent biznesi, Kati 1, 20 m² 20.000 leke (Irfan Tomini, Prane Las Palmas)

Cmimi Euro
200
Jepet me qera ambjent kati i pare me dalje ne rruge
rruga Irfan Tomini, ish stacioni fundit Tirana e Re (prane Bar Las Palmas dhe White Bar)

I pershtatshem per:

Manikyriste (ideale per studio nails)
Berber
servic selulari
Tabak shop
dyqan, etj...

Cmimi: 20.000 leke/muaj

Kontaktoni: 0692899698
 


WhatsApp
Back
Top