• Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 0, 7.900 m² 14.700 € (FLLAKE, AUTOSTRADA TIR-DURR)

Tirane
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
7900 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
14700
Jepet me qera, Kapanon.
Vendndodhja: Pozicionuar në Autostradën Tiranë-Durrës, Fllakë (9.5 km nga porti i durrësit, 38 km nga qendra e tiranës)
Detaje për Zonën:
-Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi duke përfshirë : fabrika, fasoneri, magazinim inertesh, materiale ndërtimi, kapanone me linja të ndryshme prodhimi, ambjente të tjera biznesi.
-Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
-Ofron standartet më të larta në ndërtim dhe akses në aksin kryesor ndërqytetas autostradën Tiranë Durrës.
-Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik .
Specifika të pronës:
-Sipërfaqe trualli 12500 m2.
-Sipërfaqe ndërtimi 7900 m2 nga te cilat 900m2 jane ambiente Zyrash te organizuar ne 3 kate dhe 7000m2 kapanon open space si dhe 5500m2 rruge kalimi trajlerash dhe ambiente te jashtme parkimi.
-Viti i ndërtimit 2022.
-Hapsira të dedikuara parkimi.
Organizimi:
Open Space.
Avantazhe:
-Lokacion strategjik.
-Investim afatgjatë.
Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!
CMIMI 14.700 EURO

Cel. : 0697017107
 


WhatsApp
Back
Top