• Tirane, jap me qera apartament 2+1+Ballkon, Kati 4, 78 m² 500 € (Brryli)

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Ministria e jashtme | Brryli
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
78 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
500
Ne zonen e Brrylit, Rruga Endri Keko, ofrojme per qira apartament 2+1, me siperfaqe 78m2, kati i 4 me ashensor
Organizimi: Soxhorno, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet
Ofrohet i mobiluar si ne foto
500 Euro/Muaj

Cel. : 0696750109
 


WhatsApp
Back
Top