• Super apartament 1+1+post parkimi me qira,prane Qendres, Kompleksi Halili! 550 € [Qera Mujore]

uper apartament 1+1+post parkimi me qira,prane Qendres, Kompleksi Halili!
Apartamenti ndodhet perball kompleksit Halili, shume prane qendres ne nje objekt te ri te sapo perfunduar.
Ndodhet ne katin e 2-te, ka nje organizim perfekt, ambient ndenje+kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti eshte i sapomobiluar, i pa banuar me pare me arredim modern. Bashk me apartamentin ofrohet dhe post parkimi ne -1 qe eshte i perfshire ne cmim.
Per me teper informacion na kontaktoni!

Cel. : 0697536146
 


WhatsApp
Back
Top