• Shitet RENAULT MASCOT

Cmimi Euro
13000
Shitet RENAULT MASCOT.
VITI 2010
2.8 DIESEL
Gjendja perfekte
GJATESIA E karrocerise 5.3 M
Pesha mbajtëse 4000 kg

Ka bere ne shqiperi vetem 8700 km
Me taksa dhe siguracion te prere ne fund janar 2024
Tahografi me skede

Cmimi 13000 Euro PA TVSH

Te gjithe te interesuarit lutem i te kontaktojne ne numrin e tel +355 67 206 6979

Cel. : +355 67 206 6979
 


WhatsApp
Back
Top