• Qira, Apartament 1+1, Qender, Pran Black Diamond Tirane

Cmimi Euro
450
Jepet me qira apartament 1+1, Qender afer me Black Diamond Hotel, Tirane. Apartamenti eshte i investuar dhe pershtatur me se mire per banim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft eksluzive pasi eshte shume pran me Qendren dhe sherbimeve te tjera.Cemimi 450 eur.
Organizohet:
•Dhome Ndenjie
•Ambjent Guzhine
•Dhom Gjumi
•Tualet
•Ballkon
•Siperfaqe 60m2
•Kat 2 banim
•E mobiluar
•Orinetim Jug
•Ashencor
•Ndertim i ri
Per nje vizit ne pron na kontaktoni!

Cel. : 0692731191
 


WhatsApp
Back
Top