• QIRA, AMBIENT BIZNESI, KOMPLEKSI KIKA 2, KOMUNA E PARISIT, TIRANË, 1000 EUR/MUAJ

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
25 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
1000
Për qira, Ambient Biznesi
Vendndodhja: Komuna e Parisit, Tiranë

Specifikat:
-Sipërfaqe totale: 25 m2.
-Kati: 0.
-Buzë rruge.
-I investuar.

Organizimi:

-Open space.
-1 tualet.

Avantazhe
-Zonë e aksesueshme.
-Shfrytëzohet për biznese të ndryshme si estetikë, tobacco shop.

TT 934

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

Cel. : +355 68 50 50 515
 


WhatsApp
Back
Top