• Mercedes Benz B Class 180 CDI Blue Efficiency

Cmimi Euro
14600 €
Shitet B Class i sapo ardhur nga Gjermania dhe shume i paster si nga pamja vizuale ashtu dhe nga pjeset gjenerike🧿
Makine e mbajtur ne garazhd dhe nuk eshte pire kurre cigare brenda. Makine super ekonomike manuale me 6 marshe.

- Cmimi : 14.600 €
Tel. +355 682085705

- 2 celsa fabrike
- 238 000 km (reale)
- nafte
- motorri 1.8 Litra 80 KW CDI KAT
- viti prodhimit 2012
- 109 PS
- manuale
- cati diellore panoramike elektrike (siperfaqja e catise me xham te plote)
- sensor shiu
- timon me butona komandimi
- mbyllje qendrore Start/Stop Automatik
- tapiceri e kombinuar lekure dhe tekstil
- me navigator BECKER MAP Pilot
- sedilje me ngrohje
- radio / CD / dhe me Bluetooth / AUX / lexim USB
- me sistem ABS
- sistem lares me ngrohje te xhamit te perparme
- me xhama te zi
- paket-sportive
- fenere frenues pershtates
- pasqyra elektrike dhe me ngrohje
- ekran me tregues te temperatures se brendshme dhe te jashtme
- drita treguese e integruar ne pasqyren e jashtme
- standart i linjes se dizanjit dhe pajisjeve takometri
- ndezje automatike per dritat e drejtimit
- pragjet e deres se perparme celik/inoks
- sistem i asistences ne drejtim
- asistent aktiv i frenimit
- ndihma e vemendjes (sensor i zbulimit te lodhjes)
- ndihmes per nisjen ne malore
- frenat e dores elektrike
- xhamat elektrike para dhe pas
- Matrix-Optik
- montime isofix per femijet ne sediljet e pasme
- 4/5 dyer
- Airbag te gjuri ne anen e shoferit dhe sistem i Airbagut te kokes ne dritare
- Kolona e timonit i komandueshem sipas pozicionit te trupit
- kompleti i riparimit te gomave (Tirefit)
- paralajmerimi i presionit te gomave
- kalkulatori i udhetimit, mbeshtetesja e sediljes se pasme e ndare dhe e palosshme
- emetime te uleta sipas standartit euro 5
- lartesia e sediljes se majte e perparme e rregullueshme start/stop
- dorezat e dyerve te jashmte me ngjyren e makines
- disqe sport
- goma te reja 4 stinet
Cel. : +355 682085705
 


WhatsApp
Back
Top