• Jepet me qira apartament 2+1+2 te Zogu i Zi 1,200 € [Qera Mujore]

Jepet me qira apartament 2+1+2 prane Ring Center, ne nje zone te preferuar per banim, ne nje ndertim te ri dhe te mireadministruar. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenjie me kuzhine, 2 tualete dhe ballkon.

Apartamenti ka mobilim bashkekohor dhe luksoz si dhe eshte i investuar deri ne detaje . Eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e markave cilesore, si frigorifer, lavastovilje, sobe, mikrovale, lavatrice, kondicioner ne te gjitha dhomat etj.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim, ka orientim lindje, drite natyrale dhe dalje ne ballkon.

Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

Apartamenti eshte i pabanuar me pare.

Ne cmim nuk jane te perfshira taksat.

Cel. : 0697536146
 


WhatsApp
Back
Top