• JEPET ME QIRA, APARTAMENT 2+1+2, PJESË E NJË VILE, VILAT ARABE, FRESK, TIRANË, 300 EUR/MUAJ

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Fresku | Linze | Dajt
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
150 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
300
Qira, Apartament 2+1+2, në Vilë
Vendndodhja: Vilat e Arabit, Fresk, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 150 m2.
-Kati: 3 banim (vilë 3 katëshe)
-Post parkimi i pëfshirë në cmim.

Organizimi:
1 Sallon i madh, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon.

TT 943

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

Cel. : +355685050515
 


WhatsApp
Back
Top