• JEPET MAGAZINE 2.000 M2 EDHE ZYRE ME QERA NE MEZEZ 12.250 EURO

Cmimi Euro
12250
JEPET MAGAZINE DHE ZYRE ME QIRA
~ SIP MAGAZINE 1.700M2
~ SIP ZYRE 250M2
~ NE NJE GODINE BIZNESI TE INVESTUAR
~ BUZE RRUGE KRYESORE
~ VENDODHJA PRANE TOP CHANNEL
~ KASHAR
~ CMIMI I MAGAZINES 10.500 EURO ME TVSH
~ CMIMI I ZYRES 1.750 EURO ME TVSH
KONTAKTONI 0676722221
K800

Cel. : 0676722221
 


Contact WhatsApp
Back
Top