• Fier, shitet makine karavan Mercedes-Benz C 200 CDI Viti 2010, 7.200 Euro

Cmimi Euro
7200
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 110
KM..........: 210000

M-Benz C 200 CDI Navigator Klima Sedilje me ngrohje tempomat disqe alumini me goma te reja 6- marsha me konsum shume te reduktuar 4.5 litra / 100 km ganxhe terheqese pas dokumenta gjermane me dogane dhe targa te sapopaguara Sig. 03,2024 + Taksa 03,2024 + Kolaudim 03,2025

Gjendje e shkelqyer cmimi i negociushem


Cel. : 0696751777
 


WhatsApp
Back
Top