• APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA- KOPESHTI ZOOLOGJIK 600 € [Qera Mujore]

Jepet me qira apartament 2+1+2 me dy ballkone, prane kopeshtit zoologjik, Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati relativisht te ri me ashensor. Me hapesire te bollshme totalisht i mobiluar dhe i arreduar.

Kati :Kati 2

Cel. : 0697536146
 


WhatsApp
Back
Top