Zona/Rruga : 21 Dhjetori

Objekti ndodhet ne katin e 7, te nje pallati te ri, me ashensor.
Apartamenti ka nje planimetri te rregullt. Ai ka orientim jug perendim, gje e cila mundeson qe te kete ndricim natyral gjate dites. Zona ne te cilen ndodhet objekti ka te gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti eshte i mobiluar ka dhe paisjet elektroshtepiake te reja.
Ka dy kondicionere dhe eshte e pa banuar me pare. Apartamenti jepet me qira i mobiluar, si ne fotot e publikuara. Per me shume informacion ne lidhje me apartamentin mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit.

Cel. : 0688037097