Zona/Rruga : Abdyl Frasheri

Dyqan me qera Bllok - Ballore Rr Abdyl Frasheri

Jepet me qera dyqan ne bllok, Rr Abdyl Frasheri, afer sheshit Wilson. Ambienti ofron mundesine per te ushtruar nje game te gjere sherbimesh dhe aktivitete biznesi. Nuk ka kosto agjencie., 30 M2, 1 ambjent, 1 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re.m
Cmimi 1200e netto.

Cel. : 0689081639

WhatsApp