500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: DeJu; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Playstation 4 dhe VR MegaPack 3

  Shitet playstation 4 (500 GB) dhe VR Megapack 3, versioni i fundit, bashkė me kutinė origjinale, shumė pak i pėrdorur
  Ēmimi 40’000 lekė (tė reja)

  Numri i celularit vetėm nė whatsapp.


  Cel. :...
 2. Tirane, shes Medikamente 20 Euro

  Shitet ilaē pėr uljen e yndyrnave nė gjak, tė blera nė Gjermani.
  Sasai 100 kokrra, pėr njė kurim prej 3 muajsh.

  Cel. :0695572435
 3. Tirane, shes Lojė me fjalė nė gjuhėn angleze dhe ital 1000 Leke

  Loja zhvillohet duke kombinuar fjalėt nė italisht dhe anglisht (ato fjalė/fraza tė cilat kanė tė njėjtin kuptim) me anė tė dy "lapsave". Loja ėshtė pėr fėmijėt mbi 7 vjeē.
  Pėrmban 22 fletė me 450...
 4. Njoftimi: pakėz art

  nga DeJu

  pakėz art

  Nėse jeni adhurues tė objekteve tė personalizuara dhe tė veēanta, kjo faqe ėshtė pėr ju. Nė tė mund tė gjeni vizatime nė xham, piktura minimaliste, arka kursimi tė personalizuara, vazo lulesh tė...
 5. Tirane, shes akuarium 35.000 Leke

  Akuarium i pėrshtatshėm pėr shtėpi dhe zyra.
  Me pėrmasa 100x55x30 cm.
  Bashkė me pompėn dhe mobilien dhuratė.
  Nė gjendje shumė tė mirė.
  Ēmimi 35 000 lekė (tė reja)

  Cel. : 0695572435
 6. Tirane, shes Sandale 700 Leke

  Shiten sandale, vetėm njė herė tė veshura, tė blera nė Turqi.
  Ēmimi 700 lekė.

  Cel. : 0699153757
 7. Tirane, shes Kėpucė Polo Club 2.000 Leke

  Kėpucė origjinale Polo Club tė reja, numėr 44, tė blera nė USA

  Cel. : 0695572435
 8. Tirane, shes Lojėra pėr Playstation 4 1 Leke

  Lojėra pėr Playstation 4
  •Battlefield 4 - 1500 lekė
  •Resident Evil 6 - 1500 lekė
  •Resident Evil 7 - 2000 lekė
  •Call of Duty : WWII - 1500 lekė
  •God Of War - 2000 lekė
  Shėnim : Tė gjitha...
 9. Tirane, shes Freza 200 Euro

  Freza tė ardhura nga Gjermania, nė gjendje shumė tė mirė.
  200 euro secila

  Cel. : +355693351195
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9