500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: IT-Spark; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Njoftimi: Tirane, shes DVD

  nga IT-Spark

  Tirane, shes DVD

  Sete Kamera Sigurie
  Per porosi na kontaktoni
 2. Tirane, ofrohet vend pune Teknik Dhe Ndihmes Teknik

  kėrkojmė tė punėsojmė 2 Teknik dhe 4 Ndihmės Teknik.
  Detyrat:
  - shtrim tubash
  - montim kanalinash
  - shtrim kablli
  - qepje patch panelesh
  - instalim ēelėsa/priza

  Pagat:
  - Ndihmės Teknik pa...
 3. Tirane, shes pajisje Network 665 Euro

  Seti perfshin:
  NVR 8 Kanale POE Full HD
  HDD 1 TB
  4 Kamera Domme IR 40 Metra
  100 M kabull Cat6 UTP  Cel. : 0696090203
 4. Tirane, shes pajisje Network 22.000 Leke

  Switch POE 16 Porta
  Porta 16X10 PoE / 100 Mbps (RJ45) + porte lidhėse 2X1000 Mbps + 2X1000 Mbps
  Protokolli PoE i pajtueshėm me IEEE 802.3af dhe IEEE 802.3at mbi Ethernet
  Protokollet IEEE802.3...
 5. Tirane, shes pajisje Network 12.000 Leke

  Switch gigabit me 24 porta Wi-Tek WI-SG124D pėrmban arkitekturė tė shpejtėsisė sė telit jo-bllokues me njė kapacitet ndėrrimi 48 Gbps pėr xhiron maksimale tė tė dhėnave.
  • Switch 24 GE Full Gigabit...
 6. Tirane, shes pajisje Network Planet 5.400 Leke

  PLANET Green Networking Switch- FNSW-1601 ėshtė njė zgjidhje ideale nė pėrputhje me trendin e kursimit tė energjisė nė mbarė botėn. FNSW-1601 ėshtė njė switch i shpejtė Ethernet 10/100 BASE-TX me 16...
 7. Tirane, shes pajisje Network WI TECH 9.800 Leke

  Aksespoint Wi tech WI-AP215 11AC Dual band

  •Wi-Tek WI-AP215 is a high power access point, Wi-Fi 5 standard (802.11AC) up to 750 Mbps in dual bands 5GHz and 2.4GHz with PoE support.  Cel. :...
 8. Tirane, shes 8-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch Metal 2.500 Leke

  8-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch Metal

  2 500LEK

  Switch me 8 porta RJ45 i markes Planet metalik
  Sherben per te shperndare rrjetin ne disa pajisje njekohesisht.
  Shume i lehte ne perdorim...
 9. Tirane, shes Set Kacavida 800 Leke

  Set Kacavida

  800LEK

  Set Kacavida

  Seti perfshin Kacavida
  me Koka te ndrsyhme
  me magnet
 10. Tirane, shes Inverter 3000-PWM - 3000VA / 3000W 580 Euro

  Inverter 3000-PWM - 3000VA / 3000W

  580EUR


  Seria PowerWalker Inverter 3000-5000 PWM ėshtė njė inverter/karikues me shumė funksione, qė kombinon funksionet e inverterit, karikuesit diellor...
 11. Tirane, shes Patch Cable Cat5e STP 20 Metra 1.000 Leke

  Patch Cable Cat5e STP 20 Metra

  1 000LEK

  Patch Cable Cat5e STP 20 Metra
 12. Tirane, shes Mikrotik RouterBOARD RB2011iL-RM 120 Euro

  Mikrotik RouterBOARD RB2011iL-RM

  120EUR

  1U rackmount, 5xEthernet, 5xGigabit Ethernet, PoE out on port 10, 600MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4

  Pėr Porosi na kontaktoni nė INBOX ose 0686038773...
 13. Tirane, shes 24-Port Gigabit Ethernet L2+ Smart Managed PoE+ Switch 450 Euro

  24-Port Gigabit Ethernet L2+ Smart Managed PoE+ Switch, 24 x

  450EUR

  Up to 24 PoE+ Ports, Total Budget 240W
  1 Power Supply and 1 Built-in Fan
  Support VLAN, QoS, IGMP Snooping, LACP
  L2+...
 14. Tirane, shes ​PDU me Priza UPS Rack Mount 4.200 Leke

  ​PDU me Priza UPS Rack Mount
  4 200LEK
  IEC320 C13 sockets
  IEC 320 C14 cable plug
  LED for power indications
  set of M6 screws and captive nuts (4 pcs)

  🚛Transport nė gjihe Shqipėrine
  💵 Pagesa...
 15. Tirane, shes Ruter Netis 3 Antena 2.200 Leke

  Ruter Netis 3 Antena

  2 200LEK

  - WF2409E Ruter Wireless me 3-Antena 5dBi
  - Shpejtesi e larte deri ne 300Mbps ideale per shkarkim me te shpejte,thirrje ne internet sidhe transmetimin e videove...
 16. Tirane, shes Telefon IP Cordless 17.500 Leke

  Telefon IP Cordless (Promocion)

  15 500LEK

  17 500LEK
  -Telefon Kordles plus Baze
  - Nje Baze mund te lidhe deri ne 5 telefona Cordless
  - Zona e mbulimit deri ne 350 Metra

  -LCD me ngjyra 1.8...
 17. Tirane, shes Switche 8 Porta HPE Aruba 140 Euro

  Switche 8 Porta HPE Aruba
  140EUR
  8 Port Giga Bit HPE
  OfficeConnect
  1920S 8G Switch #JL380A
  Transport ne te Gjihte Shqiperine i Perfshire
 18. Tirane, shes Set Kamera 2 MP NVR Kit-Set Bullet HD 330 Euro

  Set Kamera 2 MP NVR Kit-Set Bullet HD

  330EUR

  Set Kamera 2 MP NVR Kit-Set Bullet HD
  Rezolucioni 2 MP Full HD
  Support Ultra 265/H.265/H.264
  video formats 4-channel input Plug & Play
  4...
 19. Tirane, shes 360° Panoramic H.265 Fisheye Network Camera 349 Euro

  360° Panoramic H.265 Fisheye Network Camera
  349EUR

  Seti perfshin:
  1 Camera Panoramic Fisheye
  5MP · 360° Panoramic View · 120dB WDR · IP67 · IK10 · 15m IR Distance
  · PoENVR 4 Kanale Rezolucion...
 20. Tirane, shes Set Kamera IP 5 MP 599 Euro

  Set Kamera IP 5 MP

  599EUR
  Seti Perfshin:
  4 Kamera Bullet 5 MP
  NVR 4 Kanale POE me rezolucion 4K
  Hard Disk 1 TB
  4 Patckorda Cat5e 20 Metroshe
 21. Tirane, shes Ruter Wireless Dual Band 5.990 Leke

  Ruter Wireless Dual Band (Ofert)
  4 990LEK
  Lidhjet e njėkohshme Dual Band
  AC12 siguron sinjale Wi-Fi tė njėkohshme me bandė
  tė dyfishtė. Brezi 2.4GHz jep 300Mbps Wi-Fi pėr
  aktivitete tė...
 22. Tirane, shes hAP ac² - Mikrotik 8.300

  hAP ac² - Mikrotik
  8 300LEK
  Dual-Concurrent 2.4/5GHz AP, 802.11a/b/g/n/ac, Five Gigabit Ethernet ports, USB for 3G/4G support, universal tower case and IPsec hardware encryption support

  ...
 23. Tirane, shes Inverter 1000VA/600W 495 Euro

  Inverter 1000VA/600W

  495EUR

  Inverter 1000VA/600W + 1 Bateri 12V180AH
 24. Tirane, shes Mikrotik Switch 240 Euro

  CRS326-24G-2S+RM - Mikrotik Switch
  240EUR
  CRS326-24G-2S+RM
  Specifications
  Details
  Product code CRS326-24G-2S+RM
  Architecture ARM 32bit
  CPU 98DX3236
  CPU core count 1
  CPU nominal frequency 800...
 25. Tirane, shes Set Kamera 2 MP IR 80 Metra 289 Euro

  Set Kamera 2 MP IR 80 Metra
  289EUR
  Sati perfshin:
  - DVR 4 Kanale Full HD
  Kamea 2 MP
  Bullet IR 80 Metra
  4 Cope
  - 1 – HDD 500 GB
  - Ushqyes 12V5A
  - Kabull RG59 – 100m
 26. Tirane, shes Netis Ruter Wireless 2 Antena 1.900 Leke

  Ruter Wireless 2 Antena 📢📢🔥🔥 (Promocion)
  1 900LEK
  Netis W2 300Mbps Wireless N Router
  Ruter netis me 2 antena 5 Dbi
  Posta

  🚛 Transport i perfshire per kete produkt ne te gjithe Shqiperine
  💵...
 27. Tirane, shes Telefon IP GRP2602 6.600 Leke

  Telefon IP GRP2602

  1LEK

  6 600LEK
  - Telefon bazik grandstream me ekran LCD
  - Suoporton 2 linja, dhe 4 llogari SIP –
  - mbėshtetur nga GDMS e cila siguron njė ndėrfaqe tė centralizuar
  pėr...
 28. Tirane, shes Prize Rrjeti 800 LEK

  Prize Rrjeti
  800LEK
  Priz Rrjeti RJ 45 e kompletuar sipas dėshirės me 1 ose 2 RJ 45 (Jack)Cat6
  Me 1 RJ45 - 800 Lek
  Me 2 RJ45 - 1200 Lek
 29. Tirane, 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch Metal 2.000 Leke

  5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch Metal

  2 000LEK

  Switch me 5 porta RJ45 i markes Planet metalik
  Sherben per te shperndare rrjetin ne disa pajisje njekohesisht.
  Shume i lehte ne perdorim...
 30. Tirane, shes Keystone Jack, Category 6, RJ45/s 350 Leke

  350LEK

  Keystone Jack, Category 6, RJ45/s

  tool-free, fast and easy installation
  enables transmission of all high-speed protocols up to 1000BASE-T
  guarantees a bandwidth of 250 MHz ...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 61
Faqja 1 nga 3 1 2 3