500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Salillari shpk; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofrohet vend pune PUNONJES SHERBIMI SECURITY

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje PUNONJES SHERBIMI SECURITY (SHPSF).

  Te jete i paisur me Ēertifikate dhe Autorizim per mbajtje arme.

  Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e...
 2. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER NDERTIMI NE ZYREN TEKNIKE

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 3. Tirane, ofrohet vend pune INXHINIER HIDROTEKNIK

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 4. Tirane, ofrohet vend pune SPECIALIST HSE

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 5. Berat, ofrohet vend pune INXHINIER ELEKTRIK – MENAXHER HIDROĒENTRALI

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 6. Shqiperi, ofrohet vend pune INXHINIER ELEKTRIK

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”​, lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 7. Tirane, ofrohet vend pune INXHINIER TOPOGRAF PER INFRASTUKTURE

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 8. Tirane, ofrohet vend pune SPECIALIST IT

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 9. Tirane, ofroj vend pune MENAXHER REZIDENCE

  Kompania “SALILLARI shpk” kėrkon tė punėsojė MENAXHER REZIDENCE

  DETYRAT DHE KRITERET:


  Tė menaxhojė mirmbajtjen e pallatit (ashensor, pastrim, ndricim, etj.).
  Tė menaxhojė parkingun.
  Tė...
 10. Tirane, ofrohet vend pune MENAXHER CILESIE

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 11. Tirane, ofrohet vend pune OPERATOR MONITORIMI

  Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punėsojė OPERATOR MONITORIMI

  DETYRAT KRYESORE DHE PĖRGJEGJĖSITĖ:


  Monitoron lėvizjet e mjeteve, nėpėrmjet GPS
  Monitoron konsumin e naftės tė mjeteve,...
 12. Tirane, kerkohet OPERATOR PĖR VINĒ ELEKTRIK

  Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punėsojė OPERATOR PĖR VINĒ ELEKTRIK

  Tė ketė mbi 3 vjet eksperiencė.
  Tė jetė i pajisur me Dėshmi Manovratori.

  Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė...
 13. Tirane, ofrohet vend pune OPERATOR/E ARKETAR/E

  Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punėsojė OPERATOR/E ARKETAR/E (Pagesė Parkimi), nė Rezidencė Banimi

  PĖRSHKRIMI I PUNĖS DHE DETYRAT:


  Kryen veprimet e pagesės sė parkimit pėr tė gjitha...
 14. Tirane, ofrohet vend pune INXHINIER/E KOSTOIST/E

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 15. Tirane, ofrohet vend pune TEKNIK NDĖRTIMI

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 16. Tirane, ofroj vend pune MANOVRATOR - RULIST

  Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punėsojė MANOVRATOR - RULIST  Tė jetė i paisur me Dėshmi Manovratori.
  Tė jetė banues ne Tiranė.
  Tė ketė mbi 5 vjet eksperiencė pune.
  Mosha e preferuar...
 17. Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje HIDRAULIK

  Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punėsojė HIDRAULIK

  Tė ketė eksperiencė mbi 2 vjet nė ndėrtime industriale dhe civile.
  Tė jetė i paisur me ēertifikatė kualifikimi professional pėr hidraulik....
 18. Tirane, ofrohet vend pune EKONOMIST - MAGAZINIER

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 19. Tirane, ofrohet vend pune INXHINIER MEKANIK - TERMOTEKNIK

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 20. Tirane, ofrohet vend pune SPECIALIST NDĖRTIMI

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, shpall pozicion tė lirė pune SPECIALIST NDĖRTIMI.

  Tė interesuarit tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689.
 21. Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje ELEKTRIĒIST

  Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punėsojė ELEKTRIĒIST

  Tė ketė eksperiencė mbi 2 vjet nė ndėrtime industriale dhe civile.
  Tė jetė i paisur me ēertifikatė kualifikimi profesional pėr...
 22. Tirane, kerkohet INXHINIER NDERTIMI

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 23. Tirane, ofrohet vend pune ARKITEKT NE ZBATIM

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 24. Tirane, ofrohet vend pune MEKANIK I PERGJITHSHEM

  Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punėsojė MEKANIK TĖ PĖRGJITHSHĖM  Tė jetė i paisur me ēertifikate profesionale.
  Tė ketė eksperiencė pune nė sektorin industrial.
  Mosha 35-45 vjeē.

  ...
 25. Tirane, ofroj vend pune MEKANIK PER AUTOMJETE

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje MEKANIK per AUTOMJETE

  - Te kete mbi 5 vjet eksperience pune

  Te interesuarit te dergojne cv tek adresa e-mail: hr@salillari.al, ose te kontaktojne...
 26. Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punėsojė HIDRAULIK

  Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punėsojė HIDRAULIK

  Tė ketė eksperiencė mbi 2 vjet nė ndėrtime industriale dhe civile.
  Tė jetė i paisur me ēertifikate kualifikimi profesional pėr hidraulik....
 27. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER/E PROKURIMESH

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 28. Tirane, kerkohet SENIOR ARCHITECT

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 29. Tirane, kerkohet INXHINIER GJEOLOG

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k” Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė. pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 30. Tirane, ofrohet vend pune VINĒIER

  Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punėsojė SHOFER VINĒIER  Tė jetė i paisur me Dėshmi Manovratori.
  Tė jetė i paisur me Leje Drejtimi, klasi CE.
  Tė jetė i paisur me C.A.P.
  Tė ketė mbi 5...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 37
Faqja 1 nga 2 1 2