500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: xhimiM; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Laptop DELL 10.000 Leke

  Shitet laptop DELL i sapo ardhur nga UK.Eshte perdorur nga prof.matematike.Do shkarkuar widson 7
  Cmimi padiskutueshem

  Cel. : +393484310655
 2. Tirane, okazion Shes projektor 15.000 Leke

  Okazion,shitet nje projektor 3D i paperdorur,vetem sa eshte vene ne pune.Kam edhe ekranin por eshte i perdorur,eshte ekran i madh. Cmimi me poshte e 50%,i pa diskutueshem.

  whatsapp: +393484310655...
 3. Tirane, okazion 100 Euro

  Shiten syze optike te sapo blera ne London,as nje jave me 290£ dhe shiten vetem per 100€uro. Jane +3 dhe duhet te vini +2. Ose i membri me dike qe ka syze optike +2 por jo te blera ne shqiperi
  ...
 4. Tirane, kerkoj pune Specialist per kaldajat me solar

  Kerkoj pune si specialirt per kaldajat me solar.Kam shume eksperience pune ne kete fushe si dhe kam certifikate profesionale&.
  Jam serioz dhe korrekt ne pune.jam shume i komunikueshem.Kontakt...
 5. Tirane, Lista e ofertave - objekte me qera shtepi 1+1

  Jam i interesuar per nje shtepi ne ruajtje ose me qera,jam vetem dhe me pune.
  Kam patur nje shtepi per gati 7 vite ne ruajtje. Do preferoja zonen e selites kodra e diellit ose kristal center. Me...
 6. Tirane, kerkoj (Komuna parisit &kodra e diellit)

  Zona/Rruga : Komuna parisit &kodra e diellit

  Kerkoj me qera nje dhome+banjo koridor ose grazonjere ne zonen e st.dinamo komuna parisit kodra e diellit. Jam vetem dhe shume korrekt ne mardhenie me...
 7. Tirane, kerkoj pune si menaxher Pub & lokale ose shitje

  Kerkoj te punesohem si menaxher pubi-i lokali apo hoteli, kam eksperience ne kete fushe.
  Nese pronari/ia do jete serioz dhe korrekt ju garantoj sukses te sigurte.
  Edhe menaxher shitje te artikujve...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7