970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: besitr; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Scooter Vespa Primavera Viti 1979, 3.000 Euro

  Ngjyra.....: blu

  Shitet motor Vespa Primavera. Viti i prodhimit: 1979. 125 cc. I rikonstruktuar, ne gjendje perfekte. I pajisur me targa RETRO. Cmimi: 3000 euro

  Cel. : 0676359701
 2. Tirane, ofroj Instalimin (formatimin) e Windows 10 Pro dhe Office 2019

  Ofroj instalimin (formatimin) e Windows 10 Pro, Office 2019 dhe Symantec antivirus ne PC dhe laptop. Programet jane te licensuara.

  Cel. : 0676359701
 3. Tirane, shes SSD Kodak 3500 Leke

  Shitet SSD 120 GB KODAK i ri. Sata III, Transferimi i tė dhėnave: lexon deri nė 550MB/s dhe shkruan 510 MB/s, Kapaciteti: 120 GB, Cmimi: 3500 Leke.

  Cel. : 0676359701
 4. Tirane, jap me qera apartament (Lagjja Ali Demi, Rr. Idriz Dollaku)

  Zona/Rruga : Lagja Ali Demi, Rr. Idriz Dollaku

  Jepet me qira nje apartament 1+1 (nje dhome e nje kuzhine) ne Lagjen Ali Demi, Rr. Idriz Dollaku. Apartamenti ndodhet ne nje godine...
 5. Tirane, shes SSD 512 GB i ri 7500 Leke

  Shitet SSD 512 GB i ri. 10 herė mė i shpejte sesa njė hard disk 7200rpm, Transferimi i tė dhėnave: 512 GB - lexon deri nė 500MB/s dhe shkruan 450 MB/s, Kapaciteti: 512 GB, Temperatura e ruajtjes...
 6. Tirane, shes xhip Mercedes-Benz ML 320 Viti 2006, 7.200 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 257
  KM..........: 280000

  Shitet Mercedez Benz ML 320. Viti 2006. Motorri 320, Nafte. Kambio...
 7. Tirane, shes xhip Mercedes-Benz Viti 2006, 7.200 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 257

  Shitet Mercedez Benz ML 320. Viti 2006. Motorri 320, Nafte. Kambio Automatike. 4 Goma...
 8. Tirane, shes dyqan Kati 0, 63 m² 50.000 Euro

  Shitet dyqan (ose jepet me qira), ne Rr. Frosina Plaku, tek ish- klubi Partizani (kompleksi Magnet). Siperfaqja: 63.6 m2.

  Cmimi: 50000 euro.

  Cel. : 0676359701
 9. Tirane, shes USB flash 2 TB 3.0 20 Euro

  Shes USB 2 TB 3.0. Cmimi: 20 Euro.

  Cel. : 0676359701
 10. Tirane, shes truall 2400 m² 2500 Leke/m2 ne Baldushk

  Shitet toke ne Baldushk e pershtatshme per vile. Leje ndertimi per vile 1 kateshe. Siperfaqja: 2400 m². Vendndodhja: Kocaj, Baldushk. Dokumentet e pronesise te rregullta. Infrastrukture e ndertuar e...
 11. Tirane, jap me qera apartament 2+1 25.000 Leke te reja (Lagja Ali Demi, Rr. Idriz Dollaku)

  Jepet me qira nje apartament 2+1 (dy dhoma e nje kuzhine, 2 banjo) ne Lagjen Ali Demi, Rr. Idriz Dollaku. Apartamenti ndodhet ne nje godine 3-kateshe.Pjeserisht i mobiluar.

  Cmimi : 25.000 leke te...
 12. Tirane, shes garazh 18 m² 18.000 Euro (Rr. Dibres, Kompleksi Halili)

  Zona/Rruga: Rr. Dibres, Kompleksi Halili Shitet garazh ne Rr. Dibres, Kompleksi Halili (perballe viles Gold), kati i dyte nentoke, seksioni c. I pajisur me certifikate pronesie. Siperfaqja: 18m².
  ...
 13. Gjermani, ofroj vend pune Inxhinier Mekanik

  Mundesi punesimi ne Gjermani.
  Kerkohet te punesohet nje Inxhinier Mekanik. Inxhinieri Mekanik do tė duhet tė ofrojė suportin teknik gjatė tė gjithė fazave tė ndėrtimit, nė pėrputhje me projektin,...
 14. Tirane, jap me qera apartament 40.000 leke (Idriz Dollaku)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=698530&d=1582673077

  Zona/Rruga : Idriz Dollaku

  Jepet me qira apartament 2 dhoma + 1 dhome ndenje + 1kuzhine + 2 banjo, ne nje godine...
 15. Tirane, shes Parfum Incanto by Salvatore Ferragamo 4.500 Leke

  Shitet parfum Incanto by Salvatore Ferragamo. Origjinal. Ne kuti.Sasia: 100 ml.

  Cel. : 0676359701
 16. Durres, shes Laptop HP Elitebook 8470P 25.000 Leke

  Shitet Laptop HP Elitebook 8470P ne gjendje shume te mire.CPU: Intel Core i5-3320M 2.6 Ghz. RAM: 6GB DDR3.HDD: 320 GB 7200 rpm. Ekrani: 14 inch.Grafika: Intel HD Graphics 4000, 1.7 GB. 2 Porta USB...
 17. Tirane, shes Smartphone Iphone 6S 40.000 Leke

  Shitet IPhone 6s, i perdorur ne gjendje shume te mire. Ekrani: 4.7".CPU: Dual-core 1.84 GHz Twister.Memorja: 128 GB.Kamera: 12 MP; 5 MP.

  Cel. : +355683370990
 18. Tirane, jap me qera Kati -1, 120 m² (Rr. Irfan Tomini)

  Zona/Rruga : Rr. Irfan Tomini

  Jepet me qira bodrum ne Rr. Irfan Tomini, ish stacioni i fundit i Tiranes se Re.
  Siperfaqja: 120 m2.
  Cmimi: 40000 lek ne muaj.

  Cel. : 0676359701
 19. Tirane, jap me qera zyre Kati 1, (Lagjja Ali Demi, Rr. Idriz Dollaku)

  Zona/Rruga : Lagjja Ali Demi, Rr. Idriz Dollaku

  Jepet me qira ambient i pershtatshem per studio projektimi, ligjore, kontabiliteti etj.
  Ambienti perfshin 3 zyra, korridor, tualet, ambient per...
 20. Durres, shes Laptop Dell Latitude E6420 25.000 Leke

  Shitet laptop Dell Latitude E6420. CPU: Intel Core i5-2520M dual-core processor. RAM: 4GB DDR3. HDD: 500GB.Intel HD Graphics 3000 1,7 GB shared.Ekrani: 14 inch. OS: Windows 7 Professional 64-bit.
  ...
 21. Tirane, SHITET TOKE 1480 m² 105 Euro/m² (SAUK)

  Zona/Rruga : Sauk

  Shitet toke (ullishte) ne Sauk e pershtatshme per 2 vila. Siperfaqja:1480 m².Vendndodhja: Rruga Xhebrahimi ose Rruga e Lapidarit, ullishtja tek rezervuari. Dokumentet e pronesise...
Trego rezultatin 1 deri 21 nga 21