kėrko:

Type: Posts; User: Julinda.; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes toke 2.810 m² 65 Euro/m2 (Boulevardi blu)

  Zona/Rruga : Bulevardi Blu

  Shitet toke sapo kalon kthesen e Valiasit ne rrugen kryesore ngjitur me Kajma center (pjesa mbrapa) Ka rruge dytesore nga pas . Siperfaqja totale eshte 2810 m2 dhe...
 2. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparat oksigjeni 500

  Shitet Aparat oxigjeni i paperdorur,me touchscreen dhe me pult komandimi gjithashtu,silencioz,1-7 lt
  Cmimi: 500 euro
  Cel. : 068 557 2804
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2