KOMPANIA B&B FOOD SERVICE kerkon te punesoje per Tiranen KASIERE, RECEPSIONISTE, SANITARE dhe per Durresin, punonjes fast-food-i. Paga e kenaqshme. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e...