500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Mari shpk; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Vlore, ofroj vend pune Shites Horeca& Home Products

  Kompani qe prej shume vitesh Trajton produkte te ndryshme per Bare – Hotele – Restorante –Ente Publike etj kerkon te punesoje Operator shitje MASHKULL qe do punoje ne njesite tone te shitjes ne...
 2. Durres, ofroj vend pune Asistente zyre

  Kompania MARI SHPK me qender ne DURRES Lagja 17 , Rr .PAVARESIA PRANE QENDRES GALAKTIK qe prej shume vitesh Trajton produkte te ndryshme per Bare – Hotele – Restorante –Ente Publike etj kerkon te...
 3. Durres ofroj vend pune shitese Horeca & home products

  Kompani qe prej shume vitesh Trajton produkte te ndryshme per Bare – Hotele – Restorante –Ente Publike etj
  kerkon te punesoje Operator/e Shitjeje me kohe te plote sipas pageses qe do biem dakor ...
 4. Durres, ofroj vend pune Teknik Mirembajtje & Asistence Paisje me pervoje

  KERKOJME TE PUNESOJME SI TEKNIK MIREMBAJTES DHE ASISTENCE PER MAKINERI & PAISJE TE NDRYSHME PER BARE HOTELE E RESTORANTE SI MAKINERI LENGJESH , DISTRIBUTOR PIJESH TE NGOHTA ,APARATE TE NDRYSHME...
 5. VETEM Durres, OFROJ PUNE PERPUNUES LOGO DHE APLIKIM NE MAKINERI QENDISJE

  KERKOJME OPERATOR MAKINERI QENDISJE KRYESISHT PER PERPUNIM LOGOSH KRYESISHT PER STAMPIME DHE QENDISJE NE UNIFORMA PROFESIONALE etj ,

  PREFEROHET FEMER

  Te jete familjar , E sinqerte , i...
 6. Durres, ofroj vend pune Shofer SHPERDARJE

  Kompani qe prej shume vitesh Trajton produkte te ndryshme per Bare – Hotele – Restorante –Ente Publike etj kerkon te punesoje Shofer per shpendarje ne Terren te porosive tek klientet neper qytete te...
 7. Shqiperi , franchising Biznese te ndertuar Horeca & Home Products

  Shiten biznese te ndertuara (ne forme franchising apo tjeter forme) per hapje te reja te njesive horeca & home products vecanersiht per zona te pambuluara deri me tani per biznese me rezultate...
 8. shes SHITET BIZNES PAISJE PER MENGJESIN BUFE

  SHITET BIZNES sherbimi se bashku ME PAISJET DHE MAKINERITE E PIJEVE TE FTOHTA E TE NGROHTA ETJ TE MENGJESIT BUFE SI DHE SHERBIMIT ALL INCLUSIV NEPER STRUKTURA HOTELERIE , OFROJME KONSULENCEN ,...
 9. Durres, OKAZION!!!! LINJE PRODHIMI MAKINERI LETRE ne shitje

  Shesim KOMPLET linja e makinere prodhime letre (Duarsh v fold + higjenike dhe rrulon + share vertikela e+makneri paketimi 2 cope + makineri pecete letre 33 cm me logo + makineri rulon termik...
 10. TIRANE , ofroj vend pune Shitese Horeca&Home Prdoducts

  Kompani qe prej shume vitesh Trajton produkte te ndryshme per Bare – Hotele – Restorante –Ente Publike etj kerkon te punesoje Operator/e Shitjeje qe do punoje ne njesite tone te shitjes NE TIRANE....
 11. Durres, ofroj vend pune rrobaqepese & qendisje

  Kompani qe prej shume vitesh Trajton produkte te ndryshme per Bare – Hotele – Restorante – Ente Publike etj
  kerkon te punesoje rrobaqepese per Uniforma profesionale ne DURRES
  prane njeise sone...
 12. SHKODER ofroj vend pune Shitese Horeca&Home Products

  Kompani qe prej shume vitesh Trajton produkte te ndryshme per Bare – Hotele – Restorante –Ente Publike etj
  kerkon te punesoje Operator/e Shitjeje me kohe te plote sipas pageses qe do biem dakor qe...
 13. VLORE ofroj vend pune Shofer ne Shpendarje Produktesh

  Kompani qe prej shume vitesh Trajton produkte te ndryshme per Bare – Hotele – Restorante –Ente Publike etj kerkon te punesoje Shofer per shpendarje ne Terren te porosive tek klientet neper qytete te...
 14. SHKODER ofroj vend pune Punonjes Magazine & SHPERNDARJE

  Kompani qe prej shume vitesh Trajton produkte te ndryshme per Bare – Hotele – Restorante –Ente Publike etj kerkon te punesoje Punonjes me detyre per te punuar ne magazine & Shpendaje porosish ne...
 15. Durres, ofrohet vend pune punonjes magazine

  Kompani qe prej shume vitesh Trajton produkte te ndryshme per Bare – Hotele – Restorante –Ente Publike etj kerkon te punesoje Punonjes me detyre per te punuar ne magazine & Shpendaje porosish ne...
 16. Durres, ofroj vend pune PASTRUESE sistemuese

  Kompani qe prej shume vitesh Trajton produkte te ndryshme per Bare – Hotele – Restorante –Ente Publike etj kerkon te punesoje PunONJESE magazine dhe sanitare
  Gama e produkteve eshte shume e gjere...
 17. Durres, shes RAFTE PER DYQAN , MARKETE ,DHE MAGAZINE TE PERDORU

  Okazon !!

  Shes rafte te perdorur shume cilesor me peshembajtje te madhe dhe te mbajtur mire

  shiten per rinovim magazine

  kemi dopio me thellesi rafti 60 cm jane rreth 33 ml x 18000 leke...
 18. Tirane - agjent shitje

  Kompani qe prej shume vitesh Trajton produkte te ndryshme per Bare – Hotele – Restorante –Ente Publike etj kerkon te punesoje AGJENT Shitjej ne Terren .
  Gama e produkteve eshte shume e gjere si...
 19. Shkoder, AGJENT SHITJE

  Kompani qe prej shume vitesh Trajton produkte te ndryshme per Bare – Hotele – Restorante –Ente Publike etj kerkon te punesoje Shites ne Terren
  Gama e produkteve eshte shume e gjere si Artikuj...
 20. Vlore, ofroj vend pune AGJENT SHITJE

  Kompani qe prej shume vitesh Trajton produkte te ndryshme per Bare – Hotele – Restorante –Ente Publike etj kerkon te punesoje AGJENT SHITJE NE TERREN
  Gama e produkteve eshte shume e gjere si...
 21. Durres, ofroj vend pune AGJENT SHITJE

  Kompani qe prej shume vitesh Trajton produkte te ndryshme per Bare – Hotele – Restorante –Ente Publike etj kerkon te punesoje AGJENT SHITJEJE ne Terren .
  Gama e produkteve eshte shume e gjere si...
 22. Durres, ofroj vend pune punetor Prodhim Letre

  KERKOJME TE PUNESOJME PUNETOR/E PER MAKINERI TE PRODHIMIT dhe PAKETIMIT TE LETRES NE SHKALLNUR PLEPA DURRES

  Te jete familjare , sinqerte , e edukuar , fjale pak e pune shume , me inisiative dhe...
 23. Durres, ofroj shiten furra rational dhe piron

  Okazion FURRA TE TEKNOLLOGJISE SE FUNDIT !!!

  Shiten furra te teknollogjise se fundit me ajer te ngrohte & avull touch screen SCC RATIONAL & PIRON TE REJA JANE TE EKSPOZITORIT SHITEN PER TU...
 24. Durres, shes MOBILJE DHOME 100.000 Leke

  Okazion , shes mobilje shume pak te perdorura vetem 2 vjet cilesore te zmontuara dhe te ruajtura ne magazine me kujdes

  dhome gjumi (dollap i madh + krevat trecereksh koke lekure , dyshek ...
 25. Durres, ofroj RAFTE PER DYQAN DHE MAGAZINE TE PERDORU

  PER ARSYE TE PAISJES ME RAFTE TE REJA Shesim rafte per magazine apo njesi shitje TE NDRYSHEM
  te interesuarit te na kontaktojne ne whats up per te derguar materialet

  0692070431
 26. Durres, shes makine Mercedes-Benz C 220 / 140 ELEGANCE Viti 2009, 8.500

  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 220
  KM..........: 160000

  OKAZIONNN !!

  SHES MERCEDES BENZ C 220 ELEGANCE VITI 2009 ME 160000 KM TE...
 27. Durres, ofroj vend pune ekonomiste / finanaciee

  Kompania MARI SHPK me qender ne DURRES Lagja 17 , Rr .PAVARESIA PRANE QENDRES GALAKTIK qe prej shume vitesh Trajton produkte te ndryshme per Bare – Hotele – Restorante –Ente Publike etj kerkon te...
Trego rezultatin 1 deri 27 nga 27