500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: PRONA 123; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Karroca per femije cybex

  Shesim karroca per femije cybex, bugaboo, etj. follow faqen kidstuff ne instagram
 2. Kolonje, shes toke 7.061 m² 27 Euro (VREPCKE)

  Zona/Rruga : VREPCKE

  Shitet 7061 meter katror truall prane rezervuarit Shelegur , parku kombetar Germenj-Shelegur .
  Disponon certifikate te rregullt pronesie dhe kartele pasurie. Ka vetem nje...
 3. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 115 m² 650 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes/ Kryqezimi 21 dhjetori

  Ambient me qera pėr biznes ose banim ,preferohet me kontratė afatgjatė .
  Sipėrfaqja ndahet nė 4 ambiente ( 2 dhoma gjumi + sallon + dhome...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3