500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Adri tr; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Sapoardhur dt SuperLaptop te rinj IBM LENOVO i5 gjenerata e 10 me Sdd 256Gb, Ram 8Gb, WebCam Hd, 15,6' FHD - 580 Euro

  Laptop Lenovo, te rinj
  Procesor i5 Gjenerata e 10te 8x1,2Ghz
  Ram 8Gb
  SSD 256 Gb
  WebCam Hd, Wiffi, Lan Audio Hd
  Grafika ICL-U UHD graphic up to 4 Gb

  Sasi e limituar ...
 2. Te sapo ardhur te rinj Laptop DELL 5501, 15,6FHD I5 Gjen 10, Ram 12Gb, SSd,Touch etj,etj739 Euro

  Dell Inspiron prodhim i Ri 2020
  E gjeni prane UsaLaptopShop Tirane
  Procesor i5 Gen10 1035G1 8x1.2GHz
  SSD - 256GB
  12GB, DDR4,
  15.6-inch FHD LED-Backlit Touch Display 360
  15.6 inch WLED Display...
 3. Tirane, Vend te lira pune per shites/e part time 4 ore ne dite dhe full time

  Vend i lire pune per shites/e part time 4 ore ne dite
  Dyqan me paisje elektronike.

  Orari : 08:30-12:30 hene-shtune ( e diela pushim )


  duhet te :
  - jete i/e sjellshem dhe me aftesi te mira...
 4. Tirane, ofroj Laptop Laptop Workstation-Dell Precision,15.6'FullHD, Dopio Grafike, 16Gb Ram,i7 QM quad Core 439 Euro

  Super Lapatop Dell Precison per pune grafike
  Ne gjendje te perkryer, importuar nga USA me garanci
  Core i7 4x2.3Ghz seria QM
  Ram 16Gb
  Hdd 750 Gb
  Grafika ATi + Intel HD
  NFC,Wiffi,Blututh,Toch ID...
 5. Tirane, ofroj Dell Inspiron te rinj ne kuti i7 Gjenerata e 8te-, 15.6 TouchScreen,Ram 28Gb,SSD 512Gb-829 Euro

  Dell Inspiron prodhim i Ri 2020
  E gjeni prane UsaLaptopShop Tirane
  Procesor i7 Gen8 8600U 2.5GHz-3.1GHz
  SSD - 512GB 5400RPM SATA
  Ram: Optane Memory 16Gb+12GB, DDR4, 2336MHz 2 Dimm Share DUAL...
 6. Te sapoardhur nga USA Laptop te Rinj Dell 3593, 15.6UHD, TouchScren i5 Gjen 10, Ram 12,Hdd 1Tb -729 Euro

  Dell Inspiron prodhim i Ri 2020
  E gjeni prane UsaLaptopShop Tirane
  Procesor i5 Gen10 1035G1 8x1.2GHz
  HDD - 1TB
  12GB, DDR4,
  15.6-inch FHD LED-Backlit Touch Display 360
  15.6 inch WLED Display me...
 7. Oferte! Sistem kamerash&alarmi wireless per shtepi dhe dyqane 99€; RUTER WIRELESS 4PORTA-17.9 €,e te tjera

  OFERTE Speciale. Sistem Komplet 4kamerash + DVR HD me rregjistrim deri ne 2muaj non-stop kamera nate dhe dite HD - 179 Euro

  1)Vetem Paketa DVR OFERTE SPECIALE per 4 kamera = 49 Euro

  2)2)Sistem...
 8. INFO UsaLaptopShop-Zgjidhni Laptopin e duhur me procesoret e duhur - INFO-> Zgjedh me mire, kush di me shume !

  INFO-Zgjidhni Laptopin e duhur me procesoret e duhur - INFO-> Zgjedh me mire, kush di me shume !

  Laptopet me procesore intel te Serive i3 i5 dhe i7 jane te ndare sipas vitit te prodhimit ne 11...
Trego rezultatin 1 deri 8 nga 8