500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: D.FILJA; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, kerkoj pune part time Mesuese matematike

  Ofroj KURSE MATEMATIKE per cdo klase te arsimit baze, te mesem dhe te larte me tekste ne shqip ,anglisht dhe italisht .
  Pergatitje te provimit te lirimit dhe matures shteterore !
  Gjithashtu...
 2. Tirane, ofrojme kurse GJERMANISHTE

  Ofroj kurse te gjuhes gjermane .
  Per te gjitha nivelet .
  Adresa : Tirane
  - rruga 'Don Bosko'
  -rruga e 'Elbasanit'
  - 'Zogu i Zi '
  - tek '21 Dhjetori' prane Inxhinierise se Ndertimit
  -rruga '5...
 3. Kurse Matematike , rruga DON BOSKO Tirane

  [SIZE=4]Jam mesuese me eksperience ne mesimdhenie.
  Ofroj kurse private individuale ose ne grup, per lenden matematike (per filloren , gjimnazin , fakultetin ) . Me tekste ne shqip ,anglidht dhe...
 4. Kurse MATEMATIKE per Provimin e lirimit dhe per MATURE

  Kurse Matematike per provimin e lirimit dhe te matures shteterore. (si dhe per cdo klase te arsimit fillor dhe te mesem/ provimi lishences dhe konsulence per tema diplome)
  Me tekste Shqip...
 5. Tirane,kerkoj pune si mesuese private matematike

  Kerkoj pune si mesuese matematike ne qender kursi ose mesuese private,per provimin e lirimit , te matures ,per provimin e lishences ose zgjidhje tezash te fakultetit. Jam diplomuar ne FSHN...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5