kėrko:

Type: Posts; User: dehako; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 27 m² 550 Euro (sheshi Uillson)

  Zona/Rruga : sheshi Uillson

  Tek sheshi Uillson,jepet me qera dyqan 27 m2,me banje,me kondicioner,me parket,me fasade xhami,me tavan gipsi e sistem ndricimi te mire,mjaft komod dhe i...
 2. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 30 m² 25.000 Leke (Kongresi i Lushnjes)

  Zona/Rruga : Kongresi i Lushnjes

  Mbrapa Hotel Mondial ,ne rr Kongresi i Lushnjes jepet me qera dyqan mjaft komod, 30 m2 .
  Dyqani ka banje, kondicioner,ka vertrate xhami perpara ,2 qepena e...
 3. Tirane, shes Orbitrek (step-biciklete) i madh per sh 28.000 Leke

  Shitet Orbitrek per shtepi (me shume programe) ne gjendje shume te mire teknike dhe estetike

  cmimi 28.000 lek

  Cel. : 0692214881
 4. Tirane, shes biciklete per stervitje 25.000 lek

  Shes biciklete per stervitje me rregullim elektronik e me shume programe
  ne gjendje shume te mire pune,pak e perdorur.

  shitet 25.000 lek


  Cel. :...
 5. Tirane, ofrohet vend pune part time puntore shtepie

  Tek 21 dhjetori kerkojme puntore shtepie,rreth 45 vjece, qe din dhe te gatuaje
  per 3 here ne jave paradite,te henen,te merkuren dhe te premten.


  Cel 0699583677
 6. Tirane, shes Garderobe me 50 dollape per palester 80.000 Leke

  Per arsye te mbylljes se aktivitetit shitet komplet garderoba e palestres:
  1- 5 dollape me 50 dollape te vegjel per vendosjen e rrobave etj
  2- Kuti me 10 kaseta per vendosjen e celulareve e sendeve...
 7. Tirane, shes Piste vrapimi gjysem profesionale 400 Euro

  Shitet Piste vrapimi Treadmill ne gjendje te mire pune dhe estetike.
  Cmimi 400 euro

  Cel. : 0692214881
 8. Tirane, shes Peshore per palester 20.000 Leke

  Sshitet peshore elektronike per palester ne gjendje te mire

  cmimi 20000 leke

  Cel. : 0699583677
 9. Tirane, shes Banak recepsioni 15.000 Leke

  Per arsye te mbylljes se aktivitetit shitet banak recepsioni per cdo lloj aktiviteti
  eshte melamine dhe ne gjendje shume te mire

  cmimi 15000 leke

  Cel. : 0699583677
 10. Tirane, Shitet biciklete per femije 7-10 vjec 8.000 Leke

  Shitet biciklete per femije 7-10 vjec,ne gjendje shume te mire,
  pothuajse e paperdorur, ngjyra e kuqe

  Cmimi 8000 lek

  Cel. : 06854 40724
 11. shes Hoverbord PRO 150 Euro

  Ngjyra.....: e zeze

  Shitet Hoveerbord PRO ne gjendje shume te mire pune dhe ne paraqitje

  cmimi 150 euro..

  Cel. : 0692214881
 12. Tirane, shes Ndricoes neoni tavanor 1.000 Leke

  Per arsye rinovimi shiten 20 cope ndricues neoni 18 dhe 36 wat
  ne gjendje te mire pune dhe setetike.

  cmimi 1000 lek copa

  Cel. : 0692214881
 13. Tirane, shes 2 pasqyra me kornize per palestra ,qender 12.000 Leke

  Siten 2 pasqyra me kornize per palestra,qendra estetike etj
  1- 184 x 160 cm
  2- 160 x 140 cm

  cmimi 12000 leke

  Cel. : 0699583677
 14. Tirane, shes Paisje masazhi profesionale 400 Euro

  Shitet Paisje masazhi profesionale ne gjendje shume te mire

  cmimi 400 euro

  Cel. : 0699583677
 15. Tirane, shes Shiten komplet veglat e nje palestre 1 Euro

  1- Vegla force (12 cop) qe jane nga markat me te mira si Technogym,panata,Fassi etj
  ne gjendje shume te mire.estetike dhe funksionale.
  2- Pista vrapimi Life Fitness 2 cope
  3- Bicikleta...
 16. Tirane, shes Biciklete Spining 22.000 Leke

  Shitet Biciklete Spining e perdorur ne gjendje pune.

  Lek 22000  Cel. : 0692214881
 17. Tirane, shes makine Mercedes-Benz 200 Viti 1993, 250.000 Leke

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 147
  KM..........: 270000 km

  Shitet benz mercedez 2000,me nafte, prodhim i vitit 1993...
 18. Tirane, shes Tavoline zyre 12.000 Leke

  Shitet tavoline zyre ne forme " L " ne gjendje te mire
  180x80x70

  Cel. : 0692214881
 19. Tirane, shes Tavoline ma 6 karrike 10.000 Leke

  Shitet tavoline e rrumbullaket qe hapet bashke me 6 karrike
  ne ghendje te mire

  Cmimi 10000 lek

  Cel. : 0692214881
 20. Tirane, shes Tavoline mesi 1000 Leke

  Shitet tavoline mesi

  lek 1000


  Cel. : 0692214881
 21. Tirane, kerkoj vend pune shofer

  Kerkoj pune me kohe te plote ose dh part time si shofer me patente te klasit C.
  Lindur,rritur e jetuar gjithmone ne Tirane kam punuar me makinat qe i takojne klasit C per gati 30 vjet.
  Jam 60 vjec...
 22. Durres, jap me qera apartament ne plazh 2+1+A+BLK Kati 3, 104 m²

  Zona/Rruga : Currila

  Te Currilat ne breg te detit ne katin e 4-t te nje pallati jepet me qera apartament 2+1 me 2 banja e 2 ballkone,
  104 m2,me pamje nga deti,i mobiluar...
 23. Durres, shes apartament ne plazh 2+1+A+BLK Kati 4, 100 m² 1.400 Euro/m2 (Currila)

  Zona/Rruga : Currila

  Te Currilat ne breg te detit ne katin e 4-t te nje pallati shitet apartament 2 dhoma gjum,soxhorno,
  me 2 banja e 2 ballkone,100 m2,ashensor,me pamje nga deti,i...
 24. Tirane, shes Sterilizator per biberonat e femijeve 2.500 Leke

  Shitet aparat per sterilizimin e biberonave te femijes
  ne gjendje sh te mire pune

  0692214881

  Cel. : 0692214881
 25. Tirane, shes Printer HP A3- A4 deskiet 1220 C (me ngjyra) , 100 Euro

  Shitet Printer profesional, A3 -A4 , HP 1220 C Deskiet me ngjyra ne gjendje pune.

  Cmimi 100 euro  Cel. : 0692214881
 26. Tirane, shes makine karavan Ford Mondeo Viti 1994, 200.000 Leke

  Karburanti: Hibrid
  Ngjyra.....: jeshile
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 96
  KM..........: 260000 km

  Shitet Ford Mondeo e vitit 1994,me benzin/gaz,1800 cc ne...
Trego rezultatin 1 deri 26 nga 26