Zero jobs HP 728

kėrko:

Type: Posts; User: ONLINE NOW; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofrohet vend pune Sherbim Klienti ne gjuhen GJERMANE

  Online Now shpk, kerkon te punesoje konsulent per sherbim klienti ne gjuhen gjermane.

  Kushtet e punes:
  -Page te kenaqshme mbi mesataren e tregut;
  -Ambjent serioz dhe pozitiv;
  -Rritje...
 2. Tirane, ofrohet vend pune Sherbim Klienti ne gjuhen GJERMANE

  Online Now shpk, kerkon te punesoje konsulent per sherbim klienti ne gjuhen gjermane.

  Kushtet e punes:
  -Page te kenaqshme mbi mesataren e tregut;
  -Ambjent serioz dhe pozitiv;
  -Rritje...
 3. Tirane, ofroj vend pune Php Developer

  Online Now shpk kerkon te punesoje nje React Developer.

  Kandidati qe kerkojme duhet te kete:
  =============
  Aftesi dhe kuriozitet per te mesuar gjera te reja
  Njohje te anglishtes ose italishtes...
 4. Tirane, ofroj vend pune Php Developer

  Online Now shpk kerkon te punesoje nje PHP/React Developer.

  Kandidati qe kerkojme duhet te kete:
  =============
  Aftesi dhe kuriozitet per te mesuar gjera te reja
  Njohje te anglishtes ose...
 5. Tirane, ofrohet vend pune Customer Care English/Deutsch

  Online Now shpk, kerkon te punesoje konsulent per sherbim klienti ne gjuhen angleze dhe gjermane.

  Kushtet e punes:
  -Page te kenaqshme mbi mesataren e tregut;
  -Ambjent serioz dhe pozitiv;...
 6. Tirane, ofroj vend pune Consulente commerciale

  Online Now shpk, societą che opera nel settore del servizio clienti amministrativo da 7 anni a Tirana, cerca:
  - Consulente di telemarketing per attivitą di presa appuntamenti in ambito editoriale....
 7. Tirane, ofroj vend pune Consulente commerciale

  Online Now shpk, societą che opera nel settore del servizio clienti amministrativo da 7 anni a Tirana, cerca:
  - Consulente di telemarketing per attivitą di presa appuntamenti in ambito editoriale....
 8. Tirane, ofroj vend pune Assistenza tecnica per Software

  Online Now shpk, Societą di servizi alle imprese in outsourcing con sede di lavoro a Tirana cerca una risorsa per Assistenza Tecnica Clienti.
  I candidati devono avere i seguenti requisiti:
  - Ottima...
 9. Tirane, ofroj vend pune Operatore Amministrativo

  Online Now shpk, societą che opera nel settore del servizio clienti amministrativo da 7 anni a Tirana, cerca:

  -Operatore Amministrativo.

  I candidati devono avere i seguenti requisiti:
  - Ottima...
 10. Tirane, ofroj vend pune Operatore Amministrativo

  Online Now shpk, societą che opera nel settore del servizio clienti amministrativo da 7 anni a Tirana, cerca:

  -Operatore Amministrativo.

  I candidati devono avere i seguenti requisiti:
  - Ottima...
 11. Tirane, ofroj vend pune Assistenza tecnica per Software

  Online Now shpk, Societą di servizi alle imprese in outsourcing con sede di lavoro a Tirana cerca una risorsa per Assistenza Tecnica Clienti.
  I candidati devono avere i seguenti requisiti:
  - Ottima...
 12. Tirane, ofroj vend pune Operator Data-Entry

  Online Now shpk, societą che opera nel settore del servizio clienti amministrativo, da 5 anni a Tirana, in vista dell'ampliamento delle proprie attivitą, cerca:
  -Operatore Data Entry.
  La risorsa,...
 13. Tirane, ofroj vend pune Assistenza tecnica per Software

  Online Now shpk, Societą di servizi alle imprese in outsourcing con sede di lavoro a Tirana cerca una risorsa per Assistenza Tecnica Clienti.
  I candidati devono avere i seguenti requisiti:
  - Ottima...
 14. Tirane, ofroj vend pune Operatore telefonico per sondaggi

  Online Now shpk, societą che opera nel settore del servizio clienti amministrativo da 6 anni a Tirana, cerca operatori telefonici per un progetto di durata di un mese. Il candidato deve avere i...
 15. Tirane, ofroj vend pune Consulente nel settore delle assicurazioni

  Online Now shpk, societą che opera nel settore del servizio clienti amministrativo da 5 anni a Tirana, cerca:
  - Consulente assicurativo
  I candidati devono avere i seguenti requisiti:
  - Ottima...
 16. Tirane, ofroj vend pune Operatore Amministrativo

  Online Now shpk, societą che opera nel settore del servizio clienti amministrativo da 5 anni a Tirana, cerca:
  -Operatore Amministrativo.
  I candidati devono avere i seguenti requisiti:
  - Ottima...
 17. Tirane, ofroj vend pune Freelancer Graphic designer

  Online Now shpk, kompani italiane qe operon ne fushen e sherbimeve te klientit, me seli ne Tirane prej 5 vitesh kerkon:

  Web Designer

  Kandidati duhet te kete karakteristikat e meposhtme:...
 18. Tirane, ofroj vend pune Freelancer Graphic designer

  Online Now shpk, kompani italiane qe operon ne fushen e sherbimeve te klientit, me seli ne Tirane prej 5 vitesh kerkon:

  Graphic Designer

  Kandidati duhet te kete karakteristikat e meposhtme:...
 19. Tirane, ofroj vend pune Freelancer Traduttore portoghese-inglese

  Online Now shpk, societą che opera nel settore del servizio clienti amministrativo da 5 anni a Tirana, in vista dell'ampliamento delle proprie attivitą, cerca un traduttore per le seguenti lingue:
  ...
 20. Tirane, ofroj vend pune PHP & Frontend Developer

  Ofroj vend pune PHP Developer


  Kriteret

  njohje shume e mire e gjuhes PHP;
  njohje shume e mire e gjuhes JAVASCRIPT e CSS3 dhe responsive design;
  njohje shume e mire dhe eksperience te...
 21. Tirane, ofroj vend pune Freelancer Traduttore

  Online Now shpk, societą che opera nel settore del servizio clienti amministrativo da 5 anni a Tirana, in vista dell'ampliamento delle proprie attivitą, cerca le traduttori per le seguenti lingue:
  ...
 22. Tirane, ofroj vend pune Consulente di comunicazione

  Online Now shpk, societą che opera nel settore del servizio clienti amministrativo, da 5 anni a Tirana, in vista dell'ampliamento delle proprie attivitą, cerca:
  -Consulente di comunicazione.
  La...
 23. Tirane, ofroj vend pune Consulente di comunicazione

  Online Now shpk, societą che opera nel settore del servizio clienti amministrativo, da 5 anni a Tirana, in vista dell'ampliamento delle proprie attivitą, cerca:
  -Consulente di comunicazione.
  La...
 24. Tirane, ofroj vend pune Operatore Amministrativo

  Online Now shpk, societą che opera nel settore del servizio clienti amministrativo, cerca:
  -Operatore Amministrativo.
  I candidati devono avere i seguenti requisiti:
  - Ottima conoscenza della...
 25. Tirane, ofroj vend pune Contabile/ Impiegato Amministrativo

  Online Now shpk, societą che opera in outsourcing, da 4 anni a Tirana, nel settore del servizio clienti amministrativo, cerca:
  -Impiegato Amministrativo per assistenza software contabile .
  La...
 26. Tirane, ofroj vend pune Contabile/ Impiegato Amministrativo

  Online Now shpk, societą che opera in outsourcing, da 4 anni a Tirana, nel settore del servizio clienti amministrativo, cerca:
  -Impiegato Amministrativo per assistenza software contabile.
  La figura...
 27. Tirane, ofroj vend pune Operatore Recupero Crediti

  Online Now shpk, societą che opera nel settore del servizio clienti amministrativo, cerca:
  -Operatore Sollecito Credito.
  I candidati devono avere i seguenti requisiti:
  - Ottima conoscenza della...
 28. Tirane, ofroj vend pune Operatore Recupero Crediti

  Online Now shpk, societą che opera nel settore del servizio clienti amministrativo, cerca:
  -Operatore Sollecito Credito.
  I candidati devono avere i seguenti requisiti:
  - Ottima conoscenza della...
 29. Tirane, ofroj vend pune Operatore Amministrativo e Operatore Recupero Credito

  Online Now shpk, societą che opera nel settore del servizio clienti amministrativo, cerca:
  -Operatore Amministrativo e Operatore di Sollecito Credito.
  I candidati devono avere i seguenti requisiti:...
 30. Tirane, ofroj vend pune Supervisor di Recupero Credito

  Online Now shpk, societą che opera nel settore del servizio clienti amministrativo, cerca:
  -Supervisor di Sollecito Credito. Il candidato dovrą coordinare il gruppo del settore di Sollecito Credito....
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 45
Faqja 1 nga 2 1 2