500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Sole Travel & Tours; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 60 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.02 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj City-tour THETH - 2 ditė Full Board - 59

  THETH - 2 ditė Full Board - €59/personi! https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tf7/1/16/26f0.png

  Datat e udhėtimit: 29-30 Janar.

  Datat e rradhės: 19-20, 26-27 Shkurt.

  ⁣Nisjet tashmë...
 2. Tirane, ofroj City-tour Spanje Udhėtim individual nė Barcelonė

  Udhėtim individual nė Barcelonė https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/teb/1/16/2763.png
  19-22 Shkurt 157€/personi. https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png

  (Mund tė...
 3. Tirane, ofroj City-tour Belgjike Bileta autobuzi drejt Belgjikes, Gjerman 160 Euro

  Bileta autobuzi drejt Belgjikes, Gjermani, Hollandes, Zvicres, Italise....

  Cdo te hene dhe te enjte!


  Nisja ora 20;00  Tirane
 4. Tirane, ofroj City-tour Itali 👉#Italia vazhdon me 6 here ne jave! 80 Euro

  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t79/1/16/1f68c.png
  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png#Italia vazhdon me 6 here ne jave!
  Ju duhet garancia nga komuna me...
 5. Tirane, ofroj City-tour Zvicer 160 Euro

  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t5f/1/16/1f31e.pngBileta #autobuzi, ne Zvicer nisje cdo te hene dhe te enjte! ( nuk bejme dergesa)
  Kthimet te merkure dhe te shtune!
  ...
 6. Tirane, ofroj City-tour Turqi Stamboll me Air Albania 199 Euro

  Stamboll me
  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t42/1/16/1f1e6_1f1f1.pngAir Albania TEl:0696153704/042230668
  Nisje 3, 10, 17, 24 Shkurt 4 Dite 199€
  Nisje 3, 10, 17 Mars 4 Dite 199€
  ...
 7. Tirane, ofroj City-tour Luksemburg 199 Euro

  Shėn Valentin nė Luksemburg
  11-14 Shkurt €199 personi!

  (Udhėtohet me tė certifikatė vaksinimi me minimalisht dy doza)

  Nė ēmim pėrfshihet:
  Biletat e avionit nga Tiranė- Frankffurt Hahn-...
 8. Tirane, ofroj City-tour Turqi STAMBOLL79 HOTEL EMIN 79 Euro

  STAMBOLL
  Udhėtim me autobus dhe guidė​

  27-30 Janar.
  €79 HOTEL EMIN.
  €85 HOTEL GRAND EMIN.

  Datat e rradhės:3-6, 10-13, 17-20, 24-27 Shkurt.

  (Lejohet kalimi me test antigen, PCR ose...
 9. Tirane, ofroj City-tour Greqi Shėn Valentin nė Meteora-Kallabaka❣️ 55 Euro

  Shėn Valentin nė Meteora-Kallabakahttps://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/teb/1/16/2763.png
  Udhėtim me autobus dhe guidė - 2 ditė €55/personi!

  (Udhėtohet me test antigen, PCR ose certifikatė...
 10. Tirane, ofroj City-tour Dubai Dubai 5 Ditė 399€ Udhetim ne Grup 399 Euro

  Dubai 5 Ditė 399€ Udhetim ne Grup Tel:0696153704/042230668 Oferte momentale!!


  Nisje datė : 13 Shkurt 499 €
  Nisje datė : 20 Shkurt 469€
  Nisje datė : 27 Shkurt 399€
  Nisje datė : 6, 13 20...
 11. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Bianca Resort.. 159 Euro

  Bianca Resort.. OFERTE PER 2 NETE/3 DITE Transporti individual
  Tel:0696153704/042230668

  28 - 30 Janar 159€ // 3 Dite
  4 - 6 Shkurt 159€ // 3 Dite
  11 - 13 Shkurt 159€ // 3 Dite
  18...
 12. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi KOLASHIN – PODGORICE— 2 Dite 69 Euro

  KOLASHIN – PODGORICE— 2 Dite (1 Nate) — Hotel Aurel 4 Hilton 5 Nisje 22, 29 Janar / 5, 12, 14 Shkurt
  VIZITOJME
  Kolashin (ski)
  Podgorice
  Ujevara e Niagares


  KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE...
 13. Tirane, ofroj Shqiperi Merre konsulencen e duhur per aplikimin 1.000 Leke

  Merre konsulencen e duhur per aplikimin tend...
  Tel:0696153704/042230668

  Sole Travel & Tours,
  ju ofron konsulence dhe asistence per aplikime per viza si me poshte:
  #Visa #Turistike, #Familjare,...
 14. Tirane, ofroj Ski Bullgari Grand Hotel #Bansko - Fitness & SPA 670 Euro

  ​#Grand Hotel #Bansko - Fitness & SPA 4*

  27 ME 31 Janar pakete individuale..per ato qe dashurojne boren

  Mengjes dhe Darke cifti 670 Euro

  *transporti individual

  Telefono dhe rezervo...
 15. Tirane, ofroj City-tour Zvicer Carlton Hotel St Moritz, ne Zvicer kalo

  Carlton Hotel St Moritz, ne Zvicer kaloni nje fundjave ne hotelin luksoz...

  Cmime preferenciale per qendrimin tuaj

  Ato qe dashurojne #luksin dhe #boren  Pakete individuale...
 16. Tirane, ofroj City-tour Dubai UDHĖTIM NĖ DUBAI DHE ABU DHABI

  UDHĖTIM NĖ DUBAI DHE ABU DHABI

  nisja 2 shkurt DETAJET E TURIT


  Dita e Parė: Paraqitja nė Check in 2 orė para nisjes. Fluturimi Direkt Tiranė - Dubai. Nisja nga Tirana nė orėn 14:30 -...
 17. Tirane, ofroj City-tour Spanje BARCELONA 4 Dite me Guide 329 Euro

  BARCELONA 4 Dite me Guide

  Nisja: 12 Shkurt 4 ditė 329 €
  Nisja......5 Mars 4 ditė 329 €
  Nisja..... 1 Prill ​ 4 ditė 329 €  Ne ēmim perfshihet:
  1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion
 18. Tirane, ofroj City-tour Dubai #Rixos The Palm Dubai 5*, All Inclusive, 1.490 Euro

  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t5f/1/16/1f31e.png#Rixos The Palm Dubai 5*, All Inclusive, 5 Ditė €1490, pėr Nisje mė 26 Janar.
  Ēmimi pėrfshin:
  - Fluturim DIREKT Vajtje - Ardhje Tiranė...
 19. Tirane, ofroj City-tour Dubai 🌞Udhėtim nė #Abu Dhabi dhe #Dubai, 399 Euro

  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t5f/1/16/1f31e.pngUdhėtim nė #Abu Dhabi dhe #Dubai,
  - 5 Ditė €399, Nisja mė 20, 27 Shkurt, 6, 13, 20, 29 Mars, 5, 12, 19, 26 Prill, 3, 10, 17, 24 Maj....
 20. Tirane, ofroj City-tour Turqi Shėn Valentini nė #Budapest, 4 Ditė €32 329 Euro

  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.pngShėn Valentini nė #Budapest, 4 Ditė €329, Nisja mė 11 Shkurt.
  Vizitohet: Budapest, Szetendre, Vishegrad.
  Fjetje: 3 net nė Budapest,...
 21. Tirane, kerkoj City-tour 59 Euro

  MAVROVE – STRUGE – OHER — 2 Dite (1 Nate) — Hotel IZGREV 5 Nisje 15, 22, 29 Janar / 4, 11, 14 Shkurt  VIZITOJME
  Mavrove (ski)
  Struge
  Oher

  KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME
 22. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi KOLASHIN – PODGORICE— 2 Dite (1 Nate) — 59 Euro

  KOLASHIN – PODGORICE— 2 Dite (1 Nate) — Hotel Aurel 4https://s.w.org/images/core/emoji/13.0.1/svg/2b50.svg Hilton...
 23. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi #Regent #Porto Montenegro..Cmimi 150 Eur 150 Euro

  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/teb/1/16/1f377.png#Regent #Porto Montenegro..Cmimi 150 Euro personi

  Te perfshira ne cmim:
  -Akomodimi 2 nete /3 dite
  -Mengjeset
  -Perdorimi i...
 24. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi SPLENDID Resort & Spa 5* Budva 3 dite 290 Euro

  SPLENDID Resort & Spa 5* Budva/ Tel:0696153704
  3 Dite 290 € Cifti + 2 Femije! Masazh Falas per prinderit!
  3 Dite 215 € Vetem per Cifte Pakete "Romance Dashurie" ​

  Ne cmim perfshihet: (Paketa...
 25. Tirane, ofroj City-tour France 𝐃𝐈𝐒𝐍𝐄𝐘𝐋𝐀𝐍𝐃 𝐏𝐀𝐑𝐈𝐒 5 Dite

  𝐃𝐈𝐒𝐍𝐄𝐘𝐋𝐀𝐍𝐃 𝐏𝐀𝐑𝐈𝐒 5 Dite
  2 tė rritur + 1 fėmijė 729€
  2 tė rritur + 2 fėmijė 829€

  Nisje: 7, 14, 21 & 29 Mars

  Bileta ne Disneyland + Hoteli 4 Nete + Bileta e Avionit
 26. Tirane, ofroj City-tour Turqi Udhėtim nė Stamboll, 3 ditė 189 Euro/P 189 Euro

  Udhėtim nė Stamboll, 3 ditė 189 Euro/P
  Me_Guidė

  Nė pagesė pėrfshihen:
  1-Bileta e avionit vajtje – ardhje. (Bagazhe tė plota 20 kg + 8 kg bagazh dore).
  2-Akomodimi nė hotel nė qendėr tė pjesės...
 27. Tirane, ofroj City-tour Dubai #DUBAI ✈️ Grupe te konfirmuara! ✈ 599 Euro

  DUBAI Grupe te konfirmuara! ​
  5 Dite 599€ Nisje; 19 & 26 Janar, 2, 9, 16 & 23 Shkurt

  Shen Valentini 5 Dite 649€ Nisje; 12 Shkurt

  5 Dite 599€ Nisje; 2, 9, 16, 23 & 30 Mars

  5 Dite...
 28. Tirane, ofroj City-tour France 𝐃𝐈𝐒𝐍𝐄𝐘𝐋𝐀𝐍𝐃 𝐏𝐀𝐑𝐈𝐒 5 Dite 729 Euro

  𝐃𝐈𝐒𝐍𝐄𝐘𝐋𝐀𝐍𝐃 𝐏𝐀𝐑𝐈𝐒 5 Dite
  2 tė rritur + 1 fėmijė 729€
  2 tė rritur + 2 fėmijė 829€

  Nisje: 7, 14, 21 & 28 #Shkurt
  Nisje: 7, 14, 21 & 29 #Mars
  Bileta ne Disneyland + Hoteli 4 Nete +...
 29. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi SKI NE KOLASHIN 55 Euro

  SKI NE KOLASHIN ​

  ➤ Nisje 15, 22, 29 Janar — 2 Dite (1 Nate)

  Hotel Aurel 4 yje -- Cmimi 55€
  Hotel Hilton 5 yje -- Cmimi 69€

  Vizitojme Ujevara Niagara, Podgorice, Kolashin

  Ne cmim...
 30. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni SKI nė Mavrovė & Kodra e Diellit-Tetovė 59 Euro

  SKI nė Mavrovė & Kodra e Diellit-Tetovė !https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/2744.png
  Udhėtim me autobus dhe guidė - 2 ditė €59/personi!

  (Lejohet kalimi me test antigen, tampon...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 1800
Faqja 1 nga 60 1 2 3 4