970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: EasyRentAlbania; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Agjent Marketingu

  "Easy Rent a Car" nė kuadėr tė zgjerimi tė stafit kėrkon tė punėsojė njė:
  Agjent Marketingu

  Kualifikimet dhe Aftesitė:
  - Tė ketė pėrfunduar Arsimin e Lartė, preferohet informatike
  - Te ketė...
 2. Tirane, kerkohet Agjent Marketingu

  "Easy Rent a Car" nė kuadėr tė zgjerimi tė stafit kėrkon tė punėsojė njė: Agjent Marketingu
  Kualifikimet dhe Aftesitė:
  - Tė ketė pėrfunduar Arsimin e Lartė, preferohet informatike
  - Te ketė aftėsi...
 3. Tirane, ofroj vend pune Punonjes per makina me qera

  "Easy Rent a Car" kerkon te punesoje:

  Punonjes per dhenjen e makinave me qera :
  Kandidati i pershtatshem duhet te plotesoje keto kritere:
  - Arsimi i larte
  - Te kete eksperience pune ne shitje...
 4. Tirane, ofroj vend pune Mekanik

  Easy Rent a Car Albania kerkon te punesoje Mekanik.
  Puna konsiston ne mirembajtjen e flotes se kompanise

  Kriteret e kerkuara jane:

  - Te kete eksperince pune
  - Te jete i komunikushem dhe...
 5. Tirane, kerkohet Shites makinash

  "Easy Rent a Car" ne kuader te zgjerimi te stafit kerkon te punesoje: Specialist per dhenje me Qera te mjeteve
  Kualifikimet dhe Aftesite:
  - Diplome Universitare
  - Minimalisht dy vite eksperience...
 6. Tirane, ofroj vend pune Specialist Shitje

  "Easy Rent a Car" kerkon te punesoje:

  Specialist Shitje :
  Kandidati i pershtatshem duhet te plotesoje keto kritere:
  - Arsimi i larte
  - Te kete eksperience pune ne shitje
  - Te kete njohuri...
 7. Tirane, Makina me Qera 13 Euro/dita

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima

  Easy Rent a Car ofron makina te markave te ndryshme me cmime konkuruse https://easyrent.al/car-pricing/...
 8. Tirane, ofroj vend pune Specialiste Shitje F

  Easy Rent a Car ne kuader te zgjerimit te stafit kerkon te punesoje:
  Specialiste Shitje:
  -Te kete perfunduar arsimin e larte, preferohen ne degen Marketing
  -Aftesi te shkelqyera komunikimi
  -Te...
 9. Tirane, ofroj vend pune mekanik

  Easy Rent a Car Albania kerkon te punesoje inxh. Mekanik.
  Puna konsiston ne mirembajtjen e flotes se kompanise
  Kriteret e kerkuara jane:

  -Te kete perfunduar Arsimin e Larte
  -Te kete...
 10. Tirane, shitet makine Citroen c4 Viti 2009, 4.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 55
  KM..........: 150000

  Shitet citroen c4 ne gjendje te mire pune . Shitet per arsye mosperdorimi . ...
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10