krko:

Type: Posts; User: Imobiliare Begu; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 5 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Ksamil, shes toke bujqesore 205.000 m 7 Euro/m2 (.....)

  Zona/Rruga : .....

  Toke bujqesore me siperfaqe totale 205000 m2, ofrojm per shitje,5 minuta nga Butrinti, dhe bregdeti Sarandes..

  Cel. : 0676461895. 0682056761
 2. Tirane, shes ambjent biznesi 1.100 Euro/m2 (Rruga Fortuzi)

  Zona/Rruga : Rruga Fortuzi

  Ofrojm per shitje objekt bisnesi, dikur apartament, Kati i 1,i transformuar dhe rikonstruktuar totalisht ne ambjent biznesi me siperfaqe totale 137m2, ne gjendje pune...
 3. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 110 m 250 Euro (Bulevardi Zogu i 1)

  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu i 1

  Japim me qera apartament 2+1,me siperfaqe 110m2 kati i 5,me pamje nga Bulevardi Zogu i Pare,Totalisht i mobiluar,komod per te gjitha sherbimet e nevojshme,Objekti...
 4. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 137 m 147.000 Euro (Rruga Dibres)

  Zona/Rruga : Rruga Dibres

  Ofrojm per shitje apartament, 2+1+blk, Kati i 7,me pamje jug perendim, me punimet shum cilesore, objekt I ndodhet ne zonen e medreses.
  Per info te metejsheme na...
 5. Tirane, shes dyqan Kati 0, 51 m 200.000 Euro

  Ofrojm per shitje objekt dyqan, me siperfaqe 51 m2, Kati 0,buze rruges se Fortuzit, nje nga rruget ne te frekuentuara, 50m larg bulevardi te ri..
  Per info na kontaktoni

  Cel. :...
 6. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 50 m 250 Euro

  Ofrojm, Objekt dyqan Kati 0,me siperfaqe 50m2, e paisur me wc, e pershtatshem per cdo lloj aktivitet i biznesi, kryesisht Farmaci, minimarket, lavanderia, etj..Dyqanin ndodhet ne qender Tirane, 50 m...
 7. Tirane, shes truall 3.000 m 130 Euro/m2 (Unaza e re pr ne TEG)

  Zona/Rruga : Autostrada TEG

  Truall per shitje, ne Zonen e Saukut, pran qendres tregetare TEG, truall me siperfaqe 3000m2,i pershtatshem per ndertim vilash, me konficent ndertimi 0.6,me siperfaqe...
 8. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 80 m 880 Euro/m2 (Fakulteti i Shkencace te Natyres)

  Zona/Rruga : Fakulteti i Shkencace te Natyres

  Zona qender, prapa Fakulteti te Shkencave, apartament 3+1 me siperfaqe 80m2
  Kati I 5,pallat ekzistues, pa ashensor, me pamje jug perendim, ...
 9. Tirane, nderroj trruall os shitet 2200m2 Cmimi 220 m2

  nderoj truall me siperfaqe 2200m2,me cmim 220 euro m2,ne ne buze te autostrades per ne teg,prane mbikalimit te mjull bathores,trualli eshte i pershtatshem per biznes..nderroj me apartamente ose...
 10. Tirane, shes Motore fan coil 60 Euro

  Ofrojm per shitje motore fan coil, me 1 krah 5 motore, dhe 2 krah12, motort jan cilsor,pr info na kontaktoni

  Cel. : 0682056761/0676461895
 11. Tirane, NDERROJ toke 500/1000 m 130 Euro/m2 (Sauk) ME APARTAMENT ne Tirane ose Bregdet

  Zona/Rruga : Sauk

  Toke me Siperfaqe 500m2,ose 2 parcela nga 500m2,ofrojm per shitje, os per ndrim, me apartament ne bregdet, 1+1..
  Trualli disponon certifikate pronesie..
  Per info na...
 12. Tirane, shes truall 5500 m 35Euro/m zona industriale Durres

  Zona/Rruga : pran Q.T.U

  Shesim truall me siperfaqe5500 m2, e pershtatshme per ndertime kapanonesh industrial ose cdo lloj biznesi tjeter,
  trualli ndodhet ne zonen industriale Durres
  trualli...
 13. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 114 m 1.300 Euro/m )

  Zona/Rruga :Qender

  Shesim apartament 2+1+2blk+2wc kati 6,me sip 114m2,,apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes ne pallat te ri,punime shum cilesore, objekti ndodhet prapa ministrise se Drejtesise...
 14. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 82 m 300 Euro

  Ofrojm me qera apartament 1+1+blk, apartamenti ndodhet pran gjykates se krimeve te renda, komplekse Usluga, apartamentin e ofrojm per qera, kryesisht zyra..
  Per info na kontaktoni

  Cel. :...
 15. Tirane, shes Vile 4+1+A+BLK Kati 3, 370 m 1.800 Euro/m2

  Zona, qytetin studenti, ofrojm per shitje vile 3 kateshe, me siperfaqe 370m2,dhe 120m2oborr,objekti ka punime cilesore..
  Per info na kontaktoni

  Cel. : 0682056761/0676461895
 16. Tirane, jap me qera Kati 3, 450 m 2.200 Euro

  Ofrojm, Objekt me qera, ne siperfaqe 450m2,objekti eshte e ndare ne zone banimi 2 katet e siperme, dhe Kati 0 e pershtatshme per aktivitet biznesi..

  Cel. : 0682056761/0676461895
 17. Tirane, shes Vile 350.000 Euro

  Objekt Vile 3 kateshe, me siperfaqe 120m2 per kat, ne Total 450m2,objekti eshte i ndare ne, ambjent banimi 2 katet e siper dhe Kati 0,e pershtatshem per cdo lloj aktivitet i biznesi. Objekti eshte ...
 18. Tirane, shes 2 apartamente+garazhd 1) 2+1+A+BLK Kati 3,+ Ap 1+1 230 m 270.000 Euro (Rruga Fortuzi)

  Zona/Rruga : Rruga Fortuzi

  Shesim 2 apartamente me siperfaqe 112m2 dhe 82m2,
  Apartamenti i pare eshte ne kate te 3,dhe eshte i kompozuar ne 2+1+2wc+blk me siperfaqe 112m2..
  Apartamenti i dyte...
 19. Tirane, shes Vile 4+1+A+BLK 400 m 172.000 Euro (Zona e Sanatoriumit)

  Zona/Rruga : Zona e Sanatoriumit

  Vila ka 200 m2 godine, perkatesisht 100 m2 secili kat, pjesa tjeter 300 m2 jane truall.
  Vila eshte e pajisur me panele diellore. Me dokumentacion te rregullt....
 20. Tirane, shes 2 apartamente 2+1+A+BLK Kati 5,6 115m secili ap/220.000 Euro (Bulevardi Zogu i 1)

  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu i 1

  Shesim 2 apartamente kati I 5/6me 2dhoma gjumi,wc,guzhina(dhoma ngrenie gatimi)me siperfaqe totale 115m2.secili apartament, objekti ndodhet ne bulevardin Zogu i...
 21. Shesim TOKE AR DHE KULLOTA 30 HA, 6 Euro/m2 (DELVINE)

  Zona/Rruga : DELVINE

  SHESIM TOKE AR PYJE KULLOTA DHE DALJE NE DETE.SIPERFAQE 30 HA.
  CMIMI 6 EUROm2 I DISKUTUSHEM. VENDODHJA DELVINE

  Tarifa per Agjensine nga ana e bleresit 1% e vleres se...
 22. Tirane, shes ose nderrojm truall ullishte 2.000 m 120 Euro/m (mjull bathore, sauk)

  Zona/Rruga : mjull bathore,sauk

  Shesim truall ullishte, me sip 2000m2 me 32 rrenje ullinj,
  trrualli ndodhet ne fshatin mjull, sauk me pamje nga liqeni saukut,
  trualli disponon dokumente...
 23. Tirane, shes toke 3.900 m 125 Euro/m2

  Ofrojm per shitje, toke me siperfaqe 3900m2,me cmimin 125 m2, toka eshte e pershtatshme per ndertim vilash, ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, mjull Bathore,,
  Per info na...
 24. Tirane, shes Vile 5+1+A+BLK Kati 3, 300 m 1.400 Euro/m2 (Liqeni Farkes)

  Zona Farke, n nj nga zonat m t preferuara dhe relaksuese pr banim,
  ofrojm per shitje Vila me siperfaqe t ndryshme, me pamje nga liqeni, me punime shum cilesore,..

  Siperfaqet tot per do...
 25. Tirane, jap me qera Vile 4+1+A+BLK Kati 1, 300 m 1.000 Euro (Ura peshkatarit, 200m nga hyrjes se autostrades

  Zona/Rruga : Ura peshkatarit(Mullet)

  Japim me qera Vile me siperfaqe totale 300 m2,Vila kompozohet ne:
  3)dhoma gjumi
  2)holle(dhoma ndenje)
  1)guzhine(dhome ngrenie)
  3)wc
  2)ballkone...
 26. Tirane, shes toke 5.000 m 85 Euro/m2 (Lunder)

  Zona/Rruga : Lunder

  Shitet toke me sip 5000m2, 150m larg restorant Nari, toka eshte e pershtatshem per cdo lloj biznesi..

  Cel. : 0682056761/0676461895
 27. Tirane, shes apartament 2+1+A Kati 2, 105 m 76.000 Euro (Qerret Kavaje)

  Zona/Rruga : Qerret Kavaje

  Ofrojm apartament per shitje,2+1+blk me siperfaqe 105m2 kati i 2 ne pallat 5 katesh ne nje grup pallatesh zone rezidinciale,ne zonen e Qerretit, apartamenti ka pamje nga...
 28. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 82 m 320 Euro (Pran Cirkut Tirane)

  Zona/Rruga : Pran Cirkut Tirane

  Ofrojm per qera apartament totalisht i mobiluar, 2+1+blk kati i 3 banimi,, objekti ndodhet ne qender te Tiranes pran Cirkut,komode per te gjitha sherbimet.. Na...
 29. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK+2 garazhde Kati 15, 230 m 248.000 Euro (Rrett rrothllimi i Zogut te Zi)

  Zona/Rruga : Rrett rrothllimi i Zogut te Zi

  Shesim apartament,3+1+2wc+ballkon me pamje paranomike,kati i 15,
  Appartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore,me impiant ngrohje,ne...
 30. Gjiri lalzit, Shesim resort, objekt i plote, ose ne apartamente te ndara

  Shesim objekt Resort ne zonen e Gjirit te Lalzit,ku tratativat per shit blerjen e objektit ne totatal jane te rezervuara ne agjensi
  ne te kundert objekti shitet i ndare ne apartamente me siperfaqe...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 129
Faqja 1 nga 5 1 2 3 4