500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Sole Travel & Tours; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 42 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj City-tour Itali Krishtlindje nė Romė. 🥂 399 Euro

  Krishtlindje nė Romė. https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf/1/16/1f942.png

  4 ditė, €399/person.

  Data e nisjes: 24 dhjetor.

  Nė ēmim pėrfshihet:
  1. Udhėtimi vajtje-ardhje me...
 2. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi The Chedi Luštica Bay 5* per Krishtlin 118 Euro

  The Chedi Luštica Bay 5* per Krishtlindje ?

  Mund ta shikoni nga afer 24 - 26 Dhjetor

  118€ personi + 2 Femije Falas

  Kjo oferte eshte limituar!

  Ne cmim perfshihet :
  Akomodimi ne...
 3. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi 180 Euro

  Per Festat e Nentorit kemi nje Super Oferte https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png

  Avala Resort 180€ cifti + 2 Femije Falas 3 Dite (Mengjes + Darke )

  Pervecse...
 4. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi ❄Bianca Resort Kolasin Per Festat e Fun 189 Euro

  https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/2744.pngBianca Resort Kolasin Per Festat e Fundvitit https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png
  ...
 5. Tirane, ofroj Silvester Mal i zi Blue Kotor Bay Premium Resort 5* Kete vi 299 Euro

  Blue Kotor Bay Premium Resort 5* Kete vit per te gjithė ju me super organizim

  Datė 31 Dhjetor Mreteresha e Muzikes Live https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2b/1/16/1f399.png Marsela...
 6. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Per Festat e Nentorit ne Avala Resort & 180 Euro

  Per Festat e Nentorit ne Avala Resort & Villas https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5f/1/16/1f31e.png

  Ne Qender te Budves 180€ Cifti +2 Femije / 3 Dite ( Mengjes + Darke )

  25...
 7. Njoftimi: ofert

  nga Sole Travel & Tours

  ofert

  ​Splendid Resort 5*

  Per Festat e Nentorit

  98€ + 2 Femije falas 3 Dite

  https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t91/1/16/2615.png Mengjesi i Perfshire

  Nxitoni per rezervim...
 8. Tirane, ofroj konsulence dhe aplikime per AMBASADEN ANGLEZE, AMERIKANE, GJERMANE, KANADEZE, AUSTRIAKE, RUMUNE, POLAKE, MEKSIKANE

  https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png...
 9. Tirane, ofroj KONSULENCE DHE APLIKIME PER VIZA

  Sole Travel ju ofron konsulence dhe asistence per aplikime per viza si me poshte:...
 10. Tirane, ofroj City-tour Itali Bileta autobuzi drejt #Italise, pothuajs 50 Euro

  Bileta autobuzi drejt #Italise, pothuajse cdo dite
  📞📞📞📞TEl:0696153704/ 042230668
  😍🚌Bileta autobuzi drej #Bullgarise vetem vajtje 50 Euro, cdo te merkure dhe te djele / v-a 80 Euro
  😍🚌Bileta...
 11. Tirane, ofroj Silvester France VITI I RI NE PARIS DHE BRUKSEL 599 Euro

  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė, 29 Dhjetor 2022: Udhėtimi me avion direkt Tiranė - Paris. Nisja nė orėn 17:15. Mbrritja nė Paris nė 20:15. Transferimi pėr nė Bruksel. Hotel. Udhėtimi zgjat rreth 3 orė...
 12. Tirane, ofroj City-tour Hungari 539 Euro

  VITI I RI NĖ BUDAPEST DHE PRAGĖ Nisja: 28-12-2022

  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė: Fluturimi Direkt Tiranė - Budapest. Nisja mė 15:30 - Mbrritje nė Budapest mė 17:00. Transferimi pėr nė Pragė....
 13. Tirane, ofroj City-tour Spanje UDHĖTIM NĖ BARCELONĖ 499 Euro

  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė: Fluturimi direkt Tiranė - Barcelonė. Nisja nga Tiranaa nė orėn 11:50, Mbrritja nė Barcelonė nė orėn 14;30. Transferimi nė Hotel. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.

  Dita e...
 14. Tirane, ofroj City-tour France UDHĖTIM NĖ COTE D'AZUR 499 Euro

  UDHĖTIM NĖ COTE D'AZUR

  DETAJET E TURITPROGRAMI GJATE FESTAVE TE NENTORIT
  Dita e Parė: Fluturimi direkt Tiranė - Nisė. Nisja nga Tirana nė orėn 19.45. Mbrritja nė Nisė nė orėn 21.55. Transferimi...
 15. Tirane, ofroj City-tour Spanje VITI I RI NE MADRID NISJA 30 DHJETOR 499 Euro

  DETAJET E TURIT

  Dita e Parė: Fluturimi direkt Tiranė - Madrid. Nisja nga Tirana nė orėn 16.35, Mbrritja nė Madrid nė orėn 18:45. Transferimi nė Hotel. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.Dita e Dytė:...
 16. Tirane, ofroj City-tour Hollande VITI I RI NĖ AMSTERDAM 499 Euro

  VITI I RI NĖ AMSTERDAM
  Nisja: 29-12-2022 Cmimi 499 Euro
  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė : Fluturimi direkt Tiranė - Eindhoven. Nisja nė orėn11:15. Mbrritja nė Eindhoven nė orėn 16.10. Transferimi me...
 17. Tirane, ofroj City-tour Turqi 349 Euro

  VITI I RI NĖ STAMBOLL ME AIR ALBANIA

  nisja Nisja: 29-12-2022 cmimi 349 Euro
  Dita e Parė:
  Paraqitja nė Aeroportin e Rinasit duhet tė bėhet 2 orė para nisjes sė avionit.
  Fluturimi pėr...
 18. Itali, ofert City-tour RIMINI, VERONA, VENECIE 299

  RIMINI, VERONA, VENECIE

  nisja 4 nentor 329 EURO

  nisja 25 nentor 379 EURO

  DETAJET E TURIT

  Dita e Parė: Nisja nga Tirana me avion pėr nė Venecie. Nisja mė 07.25. Mbrritja nė Venecie mė...
 19. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi 69 Euro

  ALL INCLUSIVE NĖ ULQIN

  DETAJET E TURIT  Dita e Parė, Nisja nga Tirana. Ndalesa gjatė rrugės. Vizitė e shkurtėr ne Budva dhe Kotorr. Mbrritja nė Ulqin. Sistemimi nė Hotel. Fjetje dhe All...
 20. Tirane, ofroj City-tour Kroaci VJESHTĖ NĖ DUBROVNIK 109 Euro

  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė: Nisja nė oren 06:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes sė veprimeve doganore kufitare nė Muriqan, vazhdimi i udhėtimit gjatė rivieres sė Malit tė Zi, ku ndalesa jonė e...
 21. Tirane, ofroj City-tour Itali NAPOLI, SORRENTO, SALERNO 299 Euro

  NAPOLI, SORRENTO, SALERNO

  NISJA 27 TETOR 299 EURO

  NISJA 10 NENTOR 299 EURO
  NISJA 26 NENTOR 339 EURO


  DETAJET E TURIT
 22. Tirane, ofroj City-tour Turqi FESTAT E NENTORIT NE TURQI 299 Euro

  FESTAT E NĖNTORIT NĖ STAMBOLL Nisja: 25-11-2022 299 EURO

  NISJA 26 NENTOR cmimi 309 euro

  nisja 27 nentor cmimi 309 euro

  DETAJET E TURIT
  KUJDES:
  Dhomat do merrem mbas ores 12:00. Nese...
 23. Tirane, ofroj City-tour Austri VJESHTĖ NĖ VJENĖ nisja 6 Tetor 429 Euro 429 Euro

  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė: Fluturimi Direkt Tiranė - Vjenė. Nisja mė 07.10 - Mbrritje nė Vjenė mė 08.55. Transfertė pėr nė Hotel. Sistemimi nė Hotel. Pasdite shėtitje e lirė. Fjetje nė Hotel....
 24. Tirane, ofroj Cruises/Krocier Greqi 749 Euro

  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė: Nisja nga Tirana nė oren 02.00 dhe udhėtimi me autobus pėr nė Selanik. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Imbarkimi nė Kroēieren Celestyal, nė Selanik. Drekė dhe Darkė nė...
 25. Tirane, ofroj City-tour France PARIS DHE MYNIH 399 Euro

  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė: Nisja nė orėn 01:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes sė veprimeve doganore kufitare nė Muriqan, vazhdimi i udhėtimit gjatė rivieres sė Malit tė Zi. Do tė bėhet njė...
 26. Tirane, ofroj City-tour Hungari VJESHTĖ NĖ BUDAPEST 299 Euro

  VJESHTĖ NĖ BUDAPEST


  NISJA 20 TETOR CMIMI 299 EURO

  NISJA 27 NETOR 339 EURO
  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė: Fluturimi Direkt Tiranė - Budapest. Nisja mė 17:50 - Mbrritje nė Budapest mė 19:15....
 27. Tirane, ofroj City-tour Rumani VJESHTĖ NĖ BUKURESHT VJESHTĖ NĖ BUKURESHT 159 Euro

  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė. Nisja nga Tirana me autobuz nė drejtim tė Maqedonisė. Gjatė rrugės, pushime per kafe. Mbrritja nė Shkup dhe pushim per dreke. Nisja nga Shkupi nė drejtim te Bullgarisė....
 28. Tirane, ofroj City-tour Itali NAPOLI, SORRENTO, SALERNO 299 Euro

  NAPOLI, SORRENTO, SALERNO

  Nisja: 20-10-2022

  Nisja: 27-10-2022

  DETAJET E TURIT
 29. Tirane, ofroj City-tour Kroaci VJESHTĖ NĖ BREGDETIN DALMAT 139 Euro

  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė: Nisja nė oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes sė veprimeve doganore kufitare nė Muriqan, vazhdimi i udhėtimit gjatė rivieres sė Malit tė Zi. Gjatė rrugės bėhet...
 30. Tirane, ofroj City-tour Turqi UDHĖTIM NĖ STAMBOLL ME AIR ALBANIA / 259 Euro

  UDHĖTIM NĖ STAMBOLL ME AIR ALBANIA / cmimi 259 euro


  DETAJET E TURIT

  KUJDES:Mengjesi i dites se pare nuk eshte i perfshire. Nese dikush do te konsumoj mengjesin, kosto per person eshte 7 euro....
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 1238
Faqja 1 nga 42 1 2 3 4