500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Real Estate "INF 93"; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 5 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 104 m² 134.000 Euro (NE KOMPLEKSIN “FIORI DI BOSCO”)

  Zona/Rruga : Rruga Don Bosko

  Shumė pranė qendrės sė Tiranės, afėr institucioneve arsimore, shoqėrore dhe tregtare nė njė nga zonat mė tė preferuara edhe mė tė kėrkuara tė Tiranės.Rezidenca mė e re...
 2. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 21, 130 m² 369.000 Euro (RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANĖ STADIUMIT “AIR ALBANIA”)

  Zona/Rruga : Dervish Hima

  Apartament super luksoz 2+1 nė shitje me njė vendodhje shumė tė mirė, pranė gjelbėrimit e ajrit tė pastėr tė Parkut Kombėtar tė Tiranės, 5 minuta nga Kryeministria, ish...
 3. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 5, 295 m² 530.000 Euro (PERBALLE AMBASADES AMERIKANE)

  RRUGA “THEMISTOKLI GERMENJI”

  Apartament 3+1 nė shitje, me njė vendodhje shumė tė mirė, pranė stadiumit “Air Albania”, afer ajrit tė pastėr dhe qetėsisė sė Parkut Kombėtar tė Tiranės,
  5 minuta...
 4. ! Apartament 2+1+BLK, Kati 8, 107 m² 240.000 Euro (PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI”)

  Zona/Rruga : Rruga Milto Tutulani

  Apartament super luksoz 2+1 nė shitje, i cili ndodhet ne nje nga zonat mė elitare tė qytetit dhe shumė prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesisė tė Parkut...
 5. Tirane, shes dyqan Kati -1, 1.077 m² 400.000 Euro (RRUGA E “ELBASANIT, PRANE AMBASADES AMERIKANE)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Dyqan nė shitje, i cili ndodhet nė njė zonė rezidenciale ku kryesisht janė tė ndėrtuara vila dhe ndėrtesa tė ulta, dhe me kerkese te lart per ushtrim biznesi....
 6. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 60 m² 105.000 Euro (AFER MINISTRISE SE DREJTESISE)

  NE RRUGEN "FORTUZI"

  Nė njė zonė mjaft tė njohur prane Bulevardit "Zogu I", afėr me Ministrine e Drejtesise, shume afer qendres se Tiranes, shitet apartament i pėrshtatur pėr zyrė. Me akses ne...
 7. Tirane, shes dyqan Kati 0, 32 m² 55.000 Euro (RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, AFER ZONES SE BLLOKUT)

  Zona/Rruga : Rruga Andon Zako Cajupi

  Dyqan gjysem bodrum nė shitje ndodhet nė njė nga zonat mė tė preferuara tė Tiranės, buzė rruges kryesore, me njė shikueshmėri shumė tė lartė, fare prane me...
 8. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 9, 108 m² 170.000 Euro (RRUGA E “ELBASANIT", PRANE AMBASADES AMERIKANE)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Apartament 2+1 nė shitje, i cili ndodhet nė njė zonė rezidenciale ku kryesisht janė tė ndėrtuara vila dhe ndėrtesa tė ulta. Ndodhet pranė disa fakulteteve si...
 9. Tirane, shes zyre Kati 2, 826 m² 3.200.000 Euro (RRUGA “ABDYL FRASHERI”, PRANĖ LIBRIT UNIVERSITAR)

  Zona/Rruga : Rruga Abdyl Frasheri

  Ambient zyrash pėr shitje, me njė vendodhje eskluzive strategjike e cila ka kėrkesė tė lartė pėr ushtrim aktiviteti biznesi. Ndodhet te ish-Blloku, fare prane...
 10. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 153 m² 306.000 Euro (RRUGA E “BARRIKADAVE”, AFER GJIMNAZIT “SAMI FRASHERI”)

  Zona/Rruga : Rruga Barrikadave

  Apartament 2+1 nė shitje nė njė pallat tė ri tepėr cilėsor, vendodhja e tė cilit ėshtė fare pranė qendrės, prane Gjimnazit “Sami Frasheri”, nė njė zone mjaft tė qetė...
 11. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 6, 122 m² 235.000 Euro (NE FILLIM TE RRUGES “MINE PEZA”, PRANE QENDRES)

  Zona/Rruga : Rruga Mine Peza

  Apartament i ri nė shitje 3+1, i cili ndodhet vetem 2 minuta larg nga qendra e Tiranės dhe afer disa akseve kryesore rrugore si rr. e “Durresit”, e “Kavajes”, “Myslym...
 12. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 10, 75 m² 150.000 Euro (RRUGA E “BARRIKADAVE”)

  Zona/Rruga : Rruga e Barrikadave

  PRANE GJIMNAZIT “SAMI FRASHERI”

  Apartament 2+1 nė shitje nė njė pallat tė ri, vendodhja e tė cilit ėshtė fare pranė qendrės, afer me Gjimnazin “Sami Frasheri”,...
 13. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 92 m² 114.000 Euro (PRANE SELVISE, RRUGA “SIRI KODRA”)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 1+1 nė shitje tek Selvia, afer me Pazarin e ri, pėrballė shkollės Siri Kodra, vendodhja e tė cilit ėshtė fare pranė qendrės, nė njė zone mjaft tė qetė dhe...
 14. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 180 m² 244.000 Euro (PRANE SELVISE, RRUGA “SIRI KODRA”)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 2+1 nė shitje tek Selvia, afer me Pazarin e ri, pėrballė shkollės Siri Kodra, vendodhja e tė cilit ėshtė fare pranė qendrės, nė njė zone mjaft tė qetė dhe...
 15. OKAZION: Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 114 m² 137,000 Euro (RRUGA E “DIBRES”, FARMACIA 10)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres


  Apartament i ri nė shitje me cmim okazion pranė qendrės sė Tiranės, nė njė prej rrugėve kryesore tė saj, nė rrugen e “Dibres”, pranė unazės sė vogėl. Ndodhet tek...
 16. Gjiri Lalezit, shes Vile ne plazh 2 Katshe Kati 0, 149 m² 295.000 Euro (PERLA RESORT, GJIRI I LALZIT)

  Perla Residence ndodhet nė njė nga zonat mė tė preferuara dhe elitare tė Gjirit tė Lalzit, vetėm 300 M nga Deti Adriatik. Njė nga resortet mė tė kėrkuara dhe tė frekuentuara nga pushuesit e huaj dhe...
 17. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 56 m² 73,000 Euro (REZIDENCA “TWISTER PALACE” NE “DON BOSKO”)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Apartament i ri 1+1 nė shitje nė njė pallat tė ri tepėr cilėsor shumė pranė qendrės sė Tiranės, afėr institucioneve arsimore, shoqėrore dhe tregtare nė njė nga zonat mė tė...
 18. Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe Kati 0, 5.000 Euro (PRANE QENDRES TREGTARE “TEG”)

  Zona/Rruga : Qendra Tregtare TEG

  Vetėm 9 KM nga qendra e Tiranės, nė njė nga zonat mė tė preferuara dhe elitare nė mes tė gjelbėrimit, ajrit tė paster dhe qetėsisė qė ofron vendodhja, jepet vile...
 19. Gjiri Lalezit, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 71 m² 119,000 Euro ("VALA MAR" RESIDENCES, GJIRI I LALZIT)

  Zona/Rruga : Vala Mar, Gjiri i Lalezit

  Rezidenca turistike edhe rezidenciale ndodhet nė njė zonė unike vetem 150 m nga deti, nė plazhin ranor tė detit Adriatik dhe ėshtė ideale pėr tė jetuar...
 20. Tirane, shes Vile 2 Katshe Kati 0, 498 m² 750.000 Euro (NĖ DAIAS, NĖ PERIFERI TĖ TIRANES)

  Zona/Rruga : Daias

  Vilė luksoze nė shitje e cila ndodhet nė fshatin Daias, 7 km nga qendra e Tiranes, nė njė zonė shumė tė qetė dhe tė gjelberuar, 3 km larg Tegut, me rruge tė rregullta komunikimi...
 21. ! Tirane, shes truall 20.000 m² 900.000 Euro (NĖ DAIAS, NĖ PERIFERI TĖ TIRANES)

  Zona/Rruga : Daias

  Tokė arė nė shitje, e cila ndodhet nė fshatin Daias, 7 km nga qendra e Tiranes, nė njė zonė shumė tė qetė dhe tė gjelberuar, 3 km larg Tegut, me rruge tė rregullta komunikimi me...
 22. ! Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 0, 475 m² 3.500 Euro (RRUGA “ELBASANIT”, PRANĖ PARKUT TĖ LIQENIT)

  Zona/Rruga : Rruga Elbasanit

  Shumė afėr gjelbėrimit, ajrit tė pastėr dhe qetėsisė qė ofron Parku Kombėtar i Tiranės, jepet ambient biznesi me qira, e cila eshte e gatshme dhe ne gjendje pune per...
 23. ! Tirane, shes dyqan Kati 1, 85 m² 275.000 Euro (RRUGA "PJETĖR BUDI" TE QYTETI STUDENTI)

  Zona/Rruga : Rruga Pjeter Budi

  MBRAPA AMBASADES AMERIKANE

  Ambient biznesi nė shitje, ndodhet buze rrugės nė njė zonė shumė tė frekuentuar. Pranė rruges sė “Elbasanit” dhe afer me shumė...
 24. ! Tirane, jepet me qera apartament 4+1+BLK Kati 8, 274 m² 2.300 Euro (RRUGA “DERVISH HIMA” PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA”)

  Zona/Rruga : Rruga Dervish Hima

  Jepet apartament 4+1 + parkim me qira, me njė vendodhje strategjike, pranė stadiumit “Air Albania”, ajrit tė pastėr dhe qetėsisė sė Parkut Kombėtar tė Tiranės, 5...
 25. Gjiri Lalezit, shitet Vile ne plazh (REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT)

  Zona/Rruga : Kepi i Rodonit

  Rezidenca ėshtė njė eko-resort luksoze private, gjermane e para e kėtij lloji nė tregun Shqiptar me vendodhje unike, vetėm 150 m nga deti Adriatik, njė nga vendet mė tė...
 26. Tirane, shes Vile 2 Katshe Kati 0, 414 m² 924.000 ("ROLLING HILLS" 2 LUXURY RESIDENCE, 5 MIN NGA TEG)

  Zona/Rruga : Mjull Bathore

  “Rolling Hills” 2 ėshtė njė nga komplekset mė tė reja tė vilave elegante dhe plot stil, vazhdimėsi e suksesit tė “Rolling Hills” 1, e cila do tė ofrojė njė arkitekturė...
 27. Tirane, shes Vile 2-3 Katshe (“COLLINA VERDE” RESIDENCE, 5 MIN NGA TEG)

  Zona/Rruga : Lunder

  “COLLINA VERDE” RESIDENCE, 5 MIN NGA TEG

  “Collina Verde” ėshtė njė nga komplekset mė tė reja tė vilave elegante dhe plot stil, e cila do tė ofrojė njė arkitekturė tė...
 28. Tirane, shes truall 7.000 m² 770.000 Euro (2 KM NGA TEG)

  Zona/Rruga : 2 KM NGA TEG

  Toke truall nė shitje e cila ndodhet nė njė zonė shumė tė qetė dhe tė gjelbėruar, 2 km larg Tegut, me rruge tė rregullta komunikimi me zona tė tjera pėrqark dhe me...
 29. Tirane, jap me qera zyre Kati 6, 198 m² 1.800 Euro (PRANE SHESHIT "SKENDERBEJ")

  Zona/Rruga : Rruga Abdi Toptani

  Jepet ambient biznesi me qira per zyra, i cili ndodhet nė njė zonė shumė tė mirė, pranė shumė institucioneve shtetėrore, fetare, arsimore e shoqėrore. Nė njė zonė...
 30. Tirane, shes dyqan Kati 0, 131 m² 550.000 Euro (RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES)

  Zona/Rruga : Rruga Perlat Rexhepi

  Dyqani nė shitje ndodhet nė njė nga zonat mė tė preferuara tė Tiranės, buzė rruges kryesore, me njė shikueshmėri shumė tė lartė dhe afėr me Librin Universitar,...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 123
Faqja 1 nga 5 1 2 3 4