500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Sky 2 Hotel; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofrohet vend pune Kamarier/e Turni Pare

  Sky 2 Hotel ne Tirane kerkon te punesoje nje Kamarier Full Time paradite.
  Kushtet e pergjithshme:

  Seksi: Mashkull/Femer;
  Mosha: 18-35 vjec;

  Kandidati duhet te kete aftesi per te punuar ne...
 2. Tirane, ofroj vend pune Banakier/e PART TIME PARADITE

  Sky 2 Hotel ne Tirane kerkon te punesoje nje Banakier/e PART TIME PARADITE.

  Kushtet e pergjithshme:

  Seksi: Mashkull/Femer;
  Mosha: 18-30 vjec;


  Kandidati duhet te kete aftesi per te punuar...
 3. Tirane, ofroj vend pune Recepsioniste Femer

  Sky 2 Hotel ne Tirane kerkon te punesoje nje RECEPSIONISTE (femer) kryesisht per turnin e pare.

  Kushtet e pergjithshme:

  Seksi: Femer;
  Mosha: 20-35 vjec;
  Shkollimi: Minimalisht i mesem...
 4. Tirane, ofrohet vend pune Recepsionist turni dyte dhe i trete

  Sky 2 Hotel ne Tirane kerkon te punesoje nje RECEPSIONIST (mashkull) kryesisht per turnin e dyte dhe te trete.

  Kushtet e pergjithshme:

  Seksi: Mashkull;
  Mosha: 18-40 vjec;
  Shkollimi:...
 5. Tirane, ofrohet vend pune Banakier/e Part Time paradite - Sky 2 Hotel ne Tirane

  Sky 2 Hotel ne Tirane kerkon te punesoje nje Banakier/e Part Time Paradite.
  Kushtet e pergjithshme:

  Seksi: Mashkull/Femer;
  Mosha: 18-35 vjec;


  Kandidati duhet te kete aftesi per te punuar ne...
 6. Tirane, ofroj vend pune Punetore Pastrimi

  Sky 2 Hotel ne Tirane kerkon te punesoje nje Punetore Pastrimi.
  Kushtet e pergjithshme:
  Mosha: 20-45 vjec
  Seksi: Femer;
  Shkollimi: I mesem;
  Vendbanimi: Tirane.


  Nese mendoni se jeni...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6