970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: ADIS TRAVEL; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Durres, ofrohet vend pune Agjent Udhetimi Turistik

  Je nė kėrkim tė njė eksperience tė re pune?
  Ne ju ftojmė tė na bashkoheni nė Adis Travel Team 🤝

  Pėr mė shumė informacion na kontaktoni:
  📲+ 355682290722
  ☎️ +355 52 225539
  📧info@adis.al
  📫...
 2. Durres, ofroj vend pune shofer autobusi

  Agjensia Adis me adrese ne Durres, kerkon te punesonje nje shofer autobusi per transport udhetaresh ne linjen Durres - Rinas ( aeroport ) si dhe per transport turistik brenda dhe jasht vendit.
  ...
 3. Durres, - Linja Transportit te udhetareve Durres Rinas Durres

  Vazhdon rregullisht funksionimi i linjes nderqytetase e transportit te udhetareve Durres - Rinas ( Aeroport ) - Durres.

  Duke patur parasysh oraret e nisjeve dhe mbritjeve te avioneve, per momentin...
 4. Durres, ofroj vend pune Recepsioniste dhe sanitare

  Hotel Dardania, Lagja 7, Rruga Ibrahim Buziqi Durres, ( ne krah te Muzeut te Deshmoreve ) kerkon te punesoje nje punonjese femer si recepsioniste dhe sanitare. Hoteli eshte i vogel me 12 dhoma....
 5. Durres, ofroj vend pune pergjegjes transporti

  Agjensia Adis Travel kerkon te punesonje nje punonjes per menaxhinin e sektorit te transportit.
  Kandidaturat te kene perfunduar apo vazhdojne arsimin e larte ne degen e menaxhimit te transportit,...
 6. Durres, ofroj vend pune Agjent Shitje

  Agjensia adis travel kerkon te punesoje nje agjente shitje..
  Jane te mirepritur kandidatet qe kane perfunduar apo vazhdojne arsimin e larte.

  Cel. : 0692090722
 7. Durres, ofroj vend pune part time mbasdite Agjent shitje

  Agjensia Adis Travel me Adrese Lagje 12, Perballe Pallatit te Sportit Durres, kerkon te punesoje agjent shitje me konditat e meposhteme:

  1. Te jete punonjese e gjinise femrore 23-27 vjec
  2. Do te...
 8. Durres, - Linja Transportit te udhetareve Durres Rinas Durres

  Njoftim......

  Filloj te funksionoj edhe ne qytetin e Durresit, linja e rregullt e transportit te udhetareve Durres-Rinas (aeroport)-Durres me gjashte nisje ne dite ne shtate ditet e javes.
  Cmimi...
 9. Durres, ofroj vend pune Tour operator

  Njoftim !
  Per nevojat e kesaj agjensie kerkohet te punesohet punonjes(e) , per sektorin e turizmit. Kanditati/a duhet te plotesoje kushtet dhe kriteret si me poshte :
  * Te kete mbaruar arsimin e...
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9