970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: dadi okazion; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. tavolina kompjuteri.... pajisje te tjera.. switch etj etj

  okazion


  tavolina te medha 2 cope ( 50 mije copa )

  tavolina te vogla 3 cope ( 30 mije copa )

  ose te gjitha bashke me nje cmim shume te mire

  1 switch me 24 porta me freskues 50 mije (...
 2. Tirane, Blej & Shes BONO PRIVATIZIMI ( LETRA ME VLERE )_1.000 Leke

  BLEJ dhe Shes BONO PRIVATIZIMI ( LETRA ME VLERE )

  0699667452

  Cel. : 0699667452
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2