500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: search30; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, Shes Pompė Uji Elektrike Pentax 0.37 KW RL 6.000 Leke

  Shitet pompė uji Elektrike Pentax Origjinale Italiane HP 0.5, 0.37 KW, bashkė me prestator ose RL nė gjuhėn popullore, pėr mė shumė lexoni tė dhėnat nė foto.
  Nė gjendje shumė tė mirė, pompa ka qenė...
 2. Tirane, Shes S96Q+ Android 10 TV Box 4GB RAM 32GB Memorie 5000 Leke

  S96Q+ Android 10 TV Box Allwinner H616 4GB RAM 32GB Memorie

  I Ri ne Kuti nga Fabrika

  Eshte pajisja televizive qe duhet te kete cdo familje.
  Zgjedhja e kutise mė tė mire televizive quad core...
 3. Tirane, Shes Receiver H96 Max 4GB RAM 32GB Memorie Android 12 6.000 Leke

  H96 MAX 4GB RAM 32GB ANDROID 12 TV BOX

  I Ri ne Kuti nga Fabrika, me i miri ne
  treg.

  Shenim: Mos me pyesni per abonime te paligjshme etj. Aparati nuk ka asgje te paligjshme abonime, kanale etj,...
 4. Tirane, Shes Mbajtėse pėr Bebe dhe Tundėse 5.000 Leke

  Shitet mbajtėse pėr Bebe dhe Tundėse.
  Ēmimi 50.000 lekė tė vjetėra.

  Emaili im ėshtė: agroni5000@hotmail.com

  Cel. : 0672534432
 5. Tirane, Shes Tapet ngjyre Vishnje-Bezhe 230X150 5.000 Leke

  Shes tapet ngjyre Vishnje-Bezhe ne gjendje te mire, permasat 230x150.
  50.000 leke te vjetera.
  Per me shume shifni foton.

  Faleminderit

  Emaili im eshte: agroni5000@hotmail.com

  Cel. :...
 6. Tirane, Shes Kapak Mbylles per Tostier Philips HD2395 1.000 Leke

  Ky eshte kapaku mbylles per: Tostier Philips HD2395/00
  Nqs eshte thyer mund ta zevendoseni me kete.
  Per me shume shifni fotot e tostieres dhe te kapakut, eshte pjesa e siperme qe demtohet...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6