🔥 Xiaomi Redmi Note 10 Pro / 6+128 GB, 108 megapixel Kamer(4 kamera), shumė pak i pėrdorur (i mbajtur vetėm me xham dhe kllėf)


🌟 Ekran AMOLED 6.7"


🔥 BATERI 5.000 mAh, karikues origjinal...