970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: andikushta; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Shitet tavoline dhe karrige drejtuesi ne 12.000 Leke

  Shitet tavoline dhe karrige drejtuesi ne cmim okazion  Tavoline druri Italiane, per zyre drejtuesi, mjaft e paraqitshme, permasat e syprines 180 cm x 94 cm, lartesia 75 cm, tre sirtare ne...
 2. Korce, shes Vile 3 Katshe Kati 3, 310 m² 230.000 Euro (Tek Dyqanet e Gurta, 400m nga Katedralja)

  Vile ne shitje e gjitha ose me pjese

  Varianti 1 – kati i dyte, kati i trete, hyrja dhe oborri 230 000 eur / e diskutuar
  Varianti 2 – e gjithe ndertesa bashke me oborrin 445 000 eur / e diskutuar...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2