krko:

Type: Posts; User: Agjensia Imobiliare EMI; Fjala/-t kye:

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 107 m 87.000 Euro (Liqeni i Thate)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Shitet nje apartament 2+1 ne zonen e Liqenit te Thate, me siperfaqe 107.7 m2. Ambienti eshte i organizuar me dhomen e ndenjes dhe ambienti i gatimit jane ne te njejten...
 2. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 105 m 50.000 Euro (Rruga 3 Deshmoret,Yzberisht)

  Zona/Rruga : Rruga 3 Deshmoret,Yzberisht

  Rruga 3 Deshmoret,Yzberisht,400m larg kalcetove,shitet nje apartament 105m2. Ambienti eshte i perbere nga:2 dhoma gjumi,1 tualet,korridor,ballkon i mbyllur...
 3. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 3, 96 m 700 Euro/m2 (Ish-Fusha e Aviacionit)

  Zona/Rruga : Ish-Fusha e Aviacionit

  Shitet nje apartament 2+1 ne ndertim ne zonen e Ish-Fushes se Aviacionit.apartamenti ndodhet ne katin e tret. Pagesa mund te behet dhe me tre keste duke paguar...
 4. Tirane, shes apartament 3+1 Kati 3, 148 m 700 Euro/m2 (Ish-Fusha e Aviacionit)

  Zona/Rruga : Ish-Fusha e Aviacionit

  Shitet nje apartament 3+1 ne ndertim ne zonen e Ish-Fushes se Aviacionit.apartamenti ndodhet ne katin e tret. Pagesa mund te behet dhe me tre keste duke paguar...
 5. Tirane, jap me qera zyre Kati 2, 80 m 400 Euro (Rruga e Kavajes, perballe Universiteteti UFO,Arkitektura)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes, perballe Universiteteti UFO,Arkitektura

  Jepet me qera nje ambient ne rrugen e Kavajes, perballe Universitetit UFO, 20m pas IP oil. Ambienti jepet per zyra. ndodhet ne...
 6. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 90 m 1.500 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Jepet me qera nje mbient biznesi me siperfaqe 90m2, ne rrugen "Myslym Shyri" rreth 100m larg rruges "Muhamet Gjollesha". Eshte i ekspozuar plotesisht nga rruga kryesore...
 7. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 117 m 600 Euro/m2 (Unaza e re, pas Deutsch Color)

  Zona/Rruga : Unaza e re, pas Deutsch Color

  Ne zonen e Unazes se Re,pas Deotsch Color shitet nje apartament 2+1+BLK. apartamenti eshte i pajisur me dy tualet,nje dhome ndenje e ndare nga ambienti i...
 8. Vlore, shes shtepi 2+1 Kati 1, 500 m 100.000 Euro (Lagjia "Kushtimi Liris",sera nr.2)

  Zona/Rruga : Lagjia "Kushtimi Liris",sera nr.2

  Shitet nje shtepi private ne lagjen"Kushtimi i Lirise" Vlore. Shtepia ka oborre me hapesire te konsiderueshme me drenazhim.komplet trualli ka nje...
 9. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 300 m 1.700 Euro (Tek treni)

  Zona/Rruga : Tek treni

  Jepet me qera nje ambient biznesi ne zonen e trenit 300m2. Ambienti ndodhet ne katin e dyte.
  Eshte i pajisur me 6 tualete i pershtateshem dhe per call center.
  Ambienti...
 10. Tirane, shes Vile 500 m 250.000 Euro (Laprake)

  Zona/Rruga : Laprake

  Ne Laprake, afer spitalit ushtarak, shitet nje vile dy kateshe + papafingo me nje siperfaqe banimi 301m2 dhe me siperfaqe trualli 500 m2. me certifikat pronesie. Me gjelberim...
 11. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 83 m 50.000 Leke (Dritan Hoxha)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=432528&d=1501146726
  Zona/Rruga : Dritan Hoxha

  Ne rrugen "Dritan Hoxha" pran Bankes "San Paolo" jepet me qera nje ambient biznesi i ndare ne dy...
 12. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 98 m 46.000 Euro (Unaza e Re, siper Alfa Bank)

  Zona/Rruga : Unaza e Re, siper Alfa Bank

  Shitet nje apartament 1+1 ne rrugen "Teodor Keko" pallati i Alfa Bank me pamje nga rruga kryesore. Ndodhet ne katin e tret te pallatit ose kati i pare...
 13. Tirane, jap me qera lokal Kati 1, 203 m 50.000 Leke (Sokrat Miho, perballe Viles L)

  Zona/Rruga : Sokrat Miho, perballe Viles L

  Jepet me qera nje lokal ne gjendje pune ne zonen e Unazes se Re, afersisht 20m larg Viles L. Lokali ka nje siperfaqe prej 203 m2 nga te cilat 35m2 te...
 14. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 200 m 1.500 Euro (Rruga Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Rruga Myslym Shyri

  Jepet me qera nje ambient biznesi me siperfaqe 200m2, ne rrugen "Myslym Shyri" rreth 100m larg rruges "Muhamet Gjollesha" perball BKT-se. Me hyrje nga rruga...
 15. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 64 m 60.000 Euro (Unaza e Re,pas Bar Artistit)

  Zona/Rruga : Unaza e Re,pas Bar Artistit

  Shitet nje aprtament 1+1 ne zonen e Unazes se Re,afersisht 50m pas bar Artistit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 64m2 nga te cilat 7m2 i ze siperfaqja e...
 16. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 42 m 20.000 (Unaza e re, pas Deutsch Color)

  Zona/Rruga : Unaza e re, pas Deutsch Color

  Jepet me qera/shitet nje ambient biznesi ne zonen e Unazes se Re,pas Deutsch Color. Ambienti ndodhet 1m e 50cm nentoke. 4m i lart me ndicim natyral....
 17. Tirane, jap me qera dyqan Kati 1, 53 m 25.000 Leke (Unaza e re, pas Deutsch Color)

  Zona/Rruga : Unaza e re, pas Deutsch Color

  Unaza e re tek Astiri jepet me qera nje dyqane me siperfaqe 53m2 . Dyqani eshte ne katin e pare te nje objekti 8 katesh. Eshte i pajisur me tualet....
 18. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 110 m 300 Euro (Rruga Don Bosco, pas Vizion +)

  Zona/Rruga : Rruga Don Bosco, pas Vizion +

  Jepet me qera nje apatament ne katin e katert,30m nga Vizion +, Don Bosco. ambienti eshte i organizuar sipas skemes 2+1+aneks+ballkon.
  E mobiluar dhe e...
 19. Stacioni TRENIT jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 100 m 350Euro/muaj

  Tek Treni jepet me qera apartament 2+1 100m/2 2- tualete. I mobiluar,kati 2 pallat i ri me ashensor.

  cmimi: 350euro/muaj

  rruga reshit petrela,tirane
 20. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 5, 60 m 320 Euro (Zogu i Zi, tek sheshi Karl Topia)

  Zona/Rruga : Zogu i Zi, tek sheshi Karl Topia

  Jepet me qera nje apartament 1+1,me siperfaqe 60 M2. Apartamenti organizohet me 1 ambjent dite + 1dhome gjumi + banje + koridor + ballkon, orientim...
 21. Tirane, jap me qera 35 Euro

  ap me qera nje makin e tipit BMW ne gjendje shume te mire,me cmim 35 euro/dita i diskutueshem nqs e deshironi per me shume se tre dite.

  Cel. : 00355675889966
 22. Tirane, jap me qera makine 45 Euro

  Jap me qera makine te tipit renault laguna me benzin gas automat mecmim 45 euro/dita nqs e doni per tre dite dhe 40 euro/dite nqs kerkesa eshte per me shume se tre dite.

  Cel. : 00355675889966
 23. Tirane, jap me qera makine 45 Euro

  Jap me qera nje makine tip mercedes benz. Cmimi eshte 45 euro ne dite. Nqs ju intereson me shume se tre dite atehere e ofrojme me 40 euro dita.

  Cel. : 00355675889966
 24. Tirane, jap me qera makine 35 Euro

  Jap me qera nje makine te tipit smart me benzin per 350euro/24 hour i diskutueshem ne varesi te kohezgjatejes qe kerkoni.

  Cel. : 00355675889966
 25. Tirane, jap me qera 45 Euro

  Jap me qera nje makine te tipit volsvagen polo 1.2 benzi, gjendja shume e mire. Prodhimin i 2008. Jepet per 45 euro/24 hour i diskutueshem ne varesi te numrit te diteve qe e kerkoni.

  Cel. :...
 26. Tirane, jap me qera makine

  jap me qera nje makine te tipit mercedes s class sllon 3.cc naft per 45 euro/dita i diskutueshem nqs e doni per me shume se 3 dite.

  Cel. : 00355675889966
 27. Tirane, jap me qera makine 80 Euro

  Jap me qera nje makine range rover voge supercharged 4.6 benzin - gas per 80 euro/24hour/i diskutueshem ne varesi te kohezgjatejes qe kerkoni.

  Cel. : 00355675889966
 28. Tirane, jap me qera 35 Euro

  Jap me qera nje makin te tipit smart forfour 1.5 naft per vetem 35 euro/dita, per me shume se tre dite cmimi shkon 30 euro dita.

  Cel. : 00355675889966
 29. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 2, 100 m 320 Leke (Rruga Muhamet Gjollesha)

  Zona/Rruga : Rruga Muhamet Gjollesha

  Jepet me qera nje apartament 2+1 i mobiluar ne Rrugen Muhamet Gjollesha,perballe inxhinieris se ndertimit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte me pamje nga...
Trego rezultatin 1 deri 29 nga 29