970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: juljanabardhi; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes instagram page 200 Euro

  Shes account instagram 14.4K te gjithe add jane followers real.
  Pagesa dorazi ( Nuk bej shitje online /wester / bank etj)

  Cel. : 0699255092
 2. Tirane, piano

  Ofrohen Kurse per Piano per femijet nga 4 deri ne 15 vjec.
  2000ALL /ora
  60minuta / leksion praktike
  Metoda amerikane dhe gjermane.

  Rruga . PJETER BOGDANI ne bllok.

  Cel. : 0699255092
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2