HP-Neptun-jobs

kėrko:

Type: Posts; User: Smartlanguagescenter; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune mesuese anglisht

  Ofrojme vend pune part time mesuese te gjuhes angleze.

  Adresa: Astir, mbrapa bar Artistit
  Per me teper informacion kontaktoni ne : 069 34 67 863
 2. Tirane, Ofrojme vend pune part time mesuese te gjuhes gjermane.

  Ofrojme vend pune part time mesuese te gjuhes gjermane.

  Adresa: Astir, mbrapa bar Artistit
  Per me teper informacion kontaktoni ne : 069 34 67 863
 3. Tirane, Ofrojme kurse gjuhe gjermanisht

  Ofrojm kurse te gjuhes gjermane per te gjitha nivelet me metoden me bashkekohore:
  [B]SCHRITTE INTERNATIONAL NEU.
  Kurset jane me numer te reduktuar studentesh dhe me orare fleksibel.

  Niveli A1...
 4. Tirane, ofroj vend pune part time mesuese italisht

  Ofrojme vend pune me kohe te pjesshme
  mesuese te gjuhes italiane ne qender kursesh.

  Adresa: Astir, mbrapa bar Artistit

  Per me teper informacion kontaktoni ne: 069 34 67 863
 5. Tirane, ofroj vend pune part time mesuese frengjisht

  Ofrojme vend pune me kohe te pjesshme
  mesuese te gjuhes frenge ne qender kursesh.

  Adresa: Astir, mbrapa bar Artistit

  Per me teper informacion kontaktoni ne: 069 34 67 863
 6. Tirane, ofroj vend pune mesuese gjermanisht

  Ofrojme vend pune part time mesuese te gjuhes gjermane.


  Adresa: Astir, mbrapa bar Artistit
  Per me teper informacion kontaktoni ne : 069 34 67 863
 7. Tirane, ofrojme kurs italisht/spanjisht per callcenter 65 mije leke

  [B]Vazhdojne regjistrimet per kurset pergatitore italisht/spanjisht+call center

  Italisht/Spanjisht+call center 65 mije leke
  Kursi perfshin nje nivel italisht/spanjisht, tekste komunikimi dhe...
 8. Tirane, OFROJME KURSE TE GJUHES GREKE

  KURSE PER GREQISHT
  ZBRITJE CMIMI DERI NE 20 % PER PAK DITE
  KURSET ZHVILLOHEN CDO DITE
  MJETE AUDIOVIZUALE
  METODA EFIKASE TE SHPEJTA

  NXITONI TE REGJISTROHENI !!!


  KONTAKT: 0693467863
 9. Tirane, ofrojme kurse matematike dhe fizike

  Ofrojme kurse matematike dhe fizike 800 leke/seanca (60 minuta) per te gjitha grupmoshat.
  Adresa: Zona e Astirit, mbrapa bar Artisti.
  Per me teper informacion kontaktoni ne: 0693467863
 10. Tirane, OFROJME STUDIM PAS SHKOLLE 6000L/MUAJ

  Ore Studimi Pas Shkolle per vetem 6.000L ne muaj

  Per ju prinder te cilet jeni te shqetesuar per arritjet e femijeve tuaj ne shkolle ne ofrojme per ju:

  1-Zhvillimin e detyrave te shkolles me...
 11. Tirane, ofrojme kurse kimie

  Filluan pergatitjet per lenden e kimise!
  Kurse intensive ne grupe te vogla 400 leke/ora dhe individuale 800 leke/ora!
  Adresa: Astir, mbrapa bar Artistit
  Kontakt: 0693467863
 12. Tirane, ofrojme kurse letersie per maturen shteterore

  Kurse letersie per maturen shteterore!

  Ofrojme kurse letersie per maturen shteterore
  3 here ne jave nga 60 minuta/ 3000 leke ne muaj.  Adresa: Zona e Astirit, mbrapa bar Artisti
  Per me...
 13. Tirane, ofrojme kurs anglisht per femije 2000 L muaji

  Kurse per femije 2000 leke/muaj


  Kurs gjuhe ( Anglisht ose Frengjisht)- 2000 leke/muaj
  Jane te mirepritur ne cdo ore te dites, femijet e moshave 4-14 vjec.  Per me teper informacion na...
 14. Tirane, OFROJME KURSE FRENGJISHT 8000L NIVELI

  Ofrojmė kurse tė GJUHĖS FRĖNGE pėr tė gjitha grupmoshat vetėm 8000L/NIVELI
  Metoda bashkėkohore dhe staf me eksperiencė shumėvjeēare!

  Nxitoni tė rregjistroheni pranė qendrės sonė!
  Ju mirėpresim!...
 15. Tirane, OFROJME KURSE ITALISHT 6500L NIVELI

  Ofrojmė kurse tė GJUHĖS ITALIANE pėr tė gjitha grupmoshat vetėm 6500L/NIVELI
  Metoda bashkėkohore dhe staf me eksperiencė shumėvjeēare!

  Nxitoni tė rregjistroheni pranė qendrės sonė!
  Ju...
 16. Tirane, OFROJME KURSE ANGLISHT DUKE FILLUAR NGA 6000L NIVELI

  Vazhdojne regjistrimet e kurseve te ANGLISHTES


  Kurs Anglisht Beginner 6000 leke ne total
  Kurs Anglisht Elementary 6500 leke ne total
  Kurs Anglisht Pre-Intermediate 7000 leke ne total
  Kurs...
 17. Tirane, KURSE ONLINE 500L/SEANCA

  Ofrohen kurse online tė gjuhės italiane, angleze dhe frėnge pėr tė gjitha moshat dhe sidomos pėr ata, tė cilėt dėshirojnė tė zhvillojnė specializime, studime jashtė apo dhe tė punėsohen.

  Ofrohet...
 18. Tirane, ofrojme kurse matematike per maturen shteterore

  [B]Filluan pergatitjet per maturen shteterore ne lenden e matematikes!
  Kurse intensive ne grupe te vogla 400 leke/ora dhe individuale 800 leke/ora!  Adresa: Zona e Astirit, mbrapa bar Artisti...
 19. Tirane, ofrojme kurse anglisht per maturen shteterore

  Kurse anglisht per maturen shteterore!


  Ofrojme kurse per maturen shteterore
  3 here ne jave nga 60 minuta /3000 leke ne muaj.  Adresa: Zona e Astirit, mbrapa bar Artisti
  Per me teper...
 20. Tirane, Ofrojme kurse spanjisht

  [B]Kane filluar regjistrimet per kurset e gjuhes spanjolle!

  Kursi zhvillohet ne ambjent komod.
  Kohezgjatja e cdo niveli: 2 muaj
  Orari: fleksibel, sipas kerkesave te kursanteve.
  Pagesa: 800...
 21. Tirane, OFROJME KAMP VEROR PER FEMIJE

  Kamp Veror Pėr Fėmijė, mosha 5 - 12 vjeē
  E Hėnė – E Premte, ora 08:00 - 16:00
  Periudha: 1 Qershor – 31 Gusht
  Program i pasur me aktiviteve pėr ēdo fėmijė
  · Pėrsėritje e lėndėve shkollore...
 22. Tirane, ofrojme kurse intensive verore anglisht 5000 L niveli

  Filluan Regjistrimet--Kurse Verore Intensive

  MBARO NJE NIVEL ANGLISHT GJATE STINES SE VERES

  Qendra Smart Languages Center ofron Kurse Intensive Verore nė Gjuhėn Angleze pėr vetėm 5000 L ...
 23. Tirane, Ofrojme perkthime 300L/fq

  Ofrojme perkthime anglisht-shqip dhe anasjelltas per vetem 300L/Faqja.

  Materiale shkollore
  Detyra kursi
  Ese
  Tema diplome, etj  Adresa: Zona e Astirit, mbrapa bar Artisti
 24. Tirane, ofrojme kurse gjuhe anglisht

  Qendra Smart ofron kurse per gjuhet e huaja : Anglisht ,Frengjisht, Italisht, Spanjisht dhe Gjermanisht me cmime super ekonomike!

  Ofrojme gjithashtu kurse per lendet e shkolles dhe studim pas...
Trego rezultatin 1 deri 24 nga 24