WebCall Alesio-Alesio RoiData HP

kėrko:

Type: Posts; User: Tosi1; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofrohet vend pune Ekonomiste

  Kompani ndertimi kerkon te punesoje ekonomiste


  Detyrat qe do asistoje:
  Kandidatja duhet te rregjistroje fatura shitje&blerje ne programin financiar
  Hedhja e bankes dhe mbajtja e arkes ne...
 2. Tirane, shes biciklete Smart Bike 200€

  Shitet biciklete 26, cdo gje origjinale, discofren, e pajisur me cdo aksesor te nevojshem.
  Cmimi: 200€

  Whatsapp: 0696512919
 3. Tirane, ofrohet vend pune Ekonomiste

  Supermarket kerkon te punesoje ekonomiste

  Detyrat:
  Kandidatja duhet te rregjistroje fatura shitje dhe blerje ne programin financia 5
  Berjen e porosive te marketit duke u bazuar te shitjet.
  ...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3