970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: centerlindi19; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, Mesuese Anglisht-Italisht/Full time

  Kėrkohet mėsuese Anglisht-Italisht pėr qender kursesh.

  Te kete mbaruar studimet ne fakultetin e Gjuhėve tė Huaja nė degėt pėrkatėse.  Te kete aftesi shume te mira komunikuese dhe te jete...
 2. Tirane , Kerkohet mesuese e gjuhės shqipe

  Lindi Center, kerkon part time mesuese te Gjuhes Shqipe

  -Te kete mbaruar studimet ose Bachelor.
  -Te kete aftesi shume te mira komunikuese dhe te jete korrekte ne pune.
  -Ambjent Komod

  Te...
 3. Tirane, MESUESE E Gjuhės ANGLEZE

  QENDRA e KURSEVE "LINDI CENTER", KERKON TE PUNESOJE PART TIME NJE MESUES,E e Gjuhės ANGLEZE QE TE PLOTESOJE KETO KUSHTE:

  -TE KETE OSE JO EKSPERIENCE NE MESIMDHENIEN NE Anglisht.
  -TE JETE I...
 4. Tirane, ofrojme kurse MATEMATIKE (Rruga 5 Maji, Concord Center)

  ]Qendra E Kurseve Lindi

  Mesues me eksperience ne mesimdhenie.
  Ofrojm kurse private individuale ose ne grup, per lenden matematike (per filloren , gjimnazin , fakultetin ) .
  Pergatitje te...
 5. Tirane, Super oferte per Kurse Gjermanishte(Rr.5 Maji Mbrapa Concord Center)

  Kurse tė ghuhės Gjermane!


  ʺLINDI CENTERʺ, Qendra e Kurseve,

  Oferte Speciale per Gjermanisht Niveli fillestar (A1,1/ A1.2) , (A2,1 / A2,2)
 6. Tirane, KURSE GJERMANISHTE Rr.5 Maji (Concord Center)

  Qendra e Kurseve "Lindi Center" njofton se do tė nisi niveli A1/1 ​& A1/2,  Frekuenca: 2 Herė nė javė ( 60 min) ...
 7. KERKOHET MESUESE GJERMANISHTE-Rr.5 Maji/tel.0675673538

  Qendra e Kurseve "Lindi Center", ofron vend pune part time per mesuese te gjuhes Gjermane (Gjermanishte).
  -Duhet te plotesoje kriteret e meposhtme:

  1. Te kete mbaruar Fakultetin(ose Bachelor)....
 8. Tirane, Zyshė pėr Gjermanisht/Concord Center

  Kerkohet URGJENT Mesuese e Gjuhes Gjermane. Te kete perfunduar Fakultetin e Gjuheve te Huaja ose Bachelor Kush e ka pasjon mesimdhenjen dhe e ndjen si misjon jo si pune, eshte e lutur te dergoje cv...
 9. Tirane, kurse tė gjuhės GJERMANE/Rruga 5 Maji

  ⏳Super Oferta pėr Gjermanishten! Regjistrimet per grupe tė reja rinisin!

  📖 Gjermanisht A1,A2,B1,B2

  Dija juaj ėshtė krenaria jonė! 😇🔝
  Kontakt:...
 10. Tirane, ofrojme kurse matematike pėr Universitet

  Ofrojm kurse nė lėndėn e matematikės pėr tė gjitha fakultetet.

  Cel. : 0675673538
 11. Tirane, zyshe per ANGLISHT

  Lindi Center,
  kerkon te punesoje me kohe te pjesshme , mesuese Anglishteje.
  me keto kritere:

  -Te kete mbaruar studimet ne Fakultetin e Gjuheve Te Huaja.

  -Te kete eksperience ne mesimdhenie.
  ...
 12. Tirane, kerkohet part time Mesuese Fizike

  Qendra e kurseve Lindi Center kėrkon tė punėsoj part time nje zyshė qė tė kete mbaruar Fizikė.Tė interesuarat tė nisin Cv:centerlindi19@gmail.com
 13. Tirane, 5 Maji KURSE BIOLOGJIE

  Ofroj Kurse individuale dhe Grup pėr BIOLOGJI per maturen shteterore,
  nxenesit e shkollave 9 vjecare, te mesme dhe studente.Kurset jane individuale/ Grup dhe organizohen ne mjediset e qendres ne...
 14. Tirane, ofrojme Kurs Italishte (Concord Center)

  Ofrojme kurse te GJUHES ITALIANE per te gjitha grupmoshat.
  Metoda bashkekohore dhe staf me eksperience shumevjecare!
  Nxitoni te rregjistroheni prane qendres sone!
  Ju mirepresim!

  Adresa :Rruga 5...
 15. Tirane, KURSE Matematik & Anglisht (Rruga 5 Maj, mbrapa Concord Center)

  Lindi Center Ofron:

  Kurse pėr Studentėt dhe te Rriturit:


  Kurse tė gjuhės angleze fillojne nga niveli fillestar deri nė tė pėrparuar.
  Pėrgatitje pėr provimet ndėrkombėtare TOEFL, IELTS
  ...
 16. Tirane, ofrojme kurse gjuhe frengjisht (Rr. 5 Maj, Mbrapa Concord Center)

  Qendra e Kurseve "Lindi Center" njofton se do tė nisi niveli Fillestar Frėngjisht .
  Frekuenca: 3 Herė nė javė


  Orari: Paradite & Mbasdite


  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
 17. KURSI ANGLISHTES B2 (Rr."5 Maj" Concord Center)

  Qendra e Kurseve "LINDI CENTER" njofton se do tė nisi niveli B2 i Gjuhes Angleze,  Frekuenca: 2Herė nė javė(90 min)

  Pjesėmarrja: deri nė 4 Persona

  Kohėzgjatja: rreth 10 javė [/B]
 18. Kerkohet mesuese Kimie (part time, pasdite),Rr.5 Maj(Concord Center)

  Qendra e Kurseve "Lindi Center", ofron vend pune part time per mesuese Kimie.
  -Duhet te plotesoje kriteret e meposhtme:

  1. Te kete mbaruar Fakultetin perkates ose Bachelor.
  2.Te jete korrekte...
 19. Tirane,Ofroj vend pune Mesuese Graphic Design

  Lindi Center,
  kerkon te punesoje me kohe te pjesshme , mesuese graphic design me keto kritere:  -Te kete eksperience ne mesimdhenie.

  -Te kete aftesi shume te mira komunikuese dhe te jete...
 20. Tirane, KURSE TĖ GJUHĖS GJERMANE 100 €

  NJOFTIM! 15 Korrik - 5 Shtator "Lindi Center "ofron kurse tė gjuhės Gjermane:
  Frekuenca: 3 here nė javė nga 2 orė.
  ...
 21. Tirane, ofrojme kurse gjuhe gjermanisht

  ✍Kurse GJERMANISHTE 🇩🇪⠀
  ⠀⠀
  ℹ OFERTA E MUAJIT I ZBULONI NE "Lindi Center"
  ⠀⠀
  🛎 Filluan intensivisht rregjistrimet për KURSET ONLINE & KlASA për nivelet A1-A2-B1-B2! ✍📱💻 ⠀⠀⠀⠀...
 22. Tirane, OFROJME KURSE TE GJUHES GJERMANE A1\1, A1\2 (Rruga 5 MajI, Concord Center)

  Qendra e Kurseve"Lindi Center" njofton :

  Se nise niveli A1, A2, B1, B2 I gjuheS Gjermane.


  ...
 23. Tirane, Ofrojme ONLINE ZGJIDHJE USHTRIMESH ne MAtematike . (Rr. 5 Maj, mbrapa Concord Center)

  LINDI CENTER ofron:  Kurse ne lenden e matematikes:
  -Per nxenesit ne shkolla 9-vjecare dhe te mesme(Matematika 10,11,12).
  -Zgjidhje te ushtrime te matematikes per klasat 3-12
  -Zgjidhje...
 24. Tirane, Kursi Gjermanishtes niveli A2 RRUGA 5 Maji :CONCORD CENTER:

  Qendra e kurseve "Lindi Center" njofton se nise se shpejti niveli A2(A2.1&A2.2)


  Frekuenca: 2-3 Herė nė javė nga 90 min

  Orari:I diskutueshem

  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

  Kohėzgjatja:...
 25. Tirane, ofrojme kurse kompjuteri AutoCad dhe GISI

  Kurse Inxhinierike:

  1.Autocad 2D
  2.Autocad 3D
  3.AutoCad Map
  4.Gis

  Kursantet qe perfundonje kursin ne programet me siper jane te afte te perdorin comandat baze dhe te kryjen
  punime te...
 26. Tirane, ofrojme kurse kompjuteri GRAFIK DIZAJN

  Ofrojme kurse per Grafik Dizajn:

  Paketen e Adobe Design duke perfshire:

  1. Adobe Photoshop
  2. Adobe Ilustrator
  3. Adobe Indesign
  4. Corel Draw

  Ne fund te kursit studentet jane te afte...
 27. Tirane, ofrojme kurse gjuhe gjermanisht.(Rruga 5 Maj, mbrapa Concord Center)

  Tirane, ofrojme kurse Gjermanisht me cmimin me te arsyeshe ne treg(Rruga 5 Maj, mbrapa Concord Center)


  Lindi Center ,

  Ofrojme kurse Gjermanishte me metodat me bashkohore dhe me nje cmim te...
 28. Tirane, ofrojme pergatitje per detyrat e shpise se. femijeve klasa 1-5

  Qendra e kurseve "Lindi Center" ofron pergatije te detyrave te shtepise pas shkolle per nxenesit nga klasa e I-V.

  Grupe te vogel nxenesish ose individual.
  Mesues me eksperience ne...
 29. Tirane, ofrojme kurse ITALISHTEJE (Rruga 5 Maji, Concord Center)

  Ofrojme kurse te GJUHĖS ITALIANE per te gjitha grupmoshat.

  (Per femijet perdorim metodat me bashkekohore :FORTE 1/2, PROGETTO JUNIOR 1/2/3, AMICI D'ITALIA A1/A2/B1 )

  Metoda bashkekohore dhe...
 30. ANALIZE NUMERIKE(KURSE Rr.5 Maji mbrapa Concord Center)

  Regjistrimet per Kursin e Analizes Numerike kane filluar ne Lindi Center.


  Ka ende vende te lira! Nxitoni te regjistroheni dhe perfitoni nga ofertat verore !
  ​Per me teper informacione, mos...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 45
Faqja 1 nga 2 1 2